Як розібрати замок запалювання. замок запалювання ваз 2110.

Для ремонту замка запалювання автомобіля ВАЗ 2101-07, його попередньо необхідно витягти з металевого кожуха, розташованого на рульовій колонці. Виконати дану процедуру можливо після зняття пластикового облицювання рульової колонки і замка запалювання.
Вам знадобиться
  • Викрутки.
Інструкція
1
Після демонтажу замку запалювання зі штатного місця, запам'ятайте або запишіть на папері маркування та підключення електропроводки до колодки замка. І потім від'єднайте дроти від пристрою.
2
Далі перевірте функціонування пристрою запирання рульової колонки, повзунок якого утапливается після повороту ключа в замку, і висувається при його витягуванні.
3
Після видалення распорного кільця в нижній частині замку запалювання, за допомогою тонкої викрутки, відкривається можливість вилучення контактної групи вказаного пристрою.
Зверніть увагу
До проведення будь-яких робіт з ремонту електроустаткування бортова мережа автомобіля знеструмлюється в обов'язковому порядку, за допомогою зняття кабелю маси з акумулятора
Корисна порада
На клему "30" замка запалювання подається харчування. До клеми "31" підключається дріт, що йде від генератора. Клема "INT" призначена для підключення радіоапаратури салону автомобіля.Контактную групу витягти з замка запалювання можна і без демонтажу зазначеного пристрою.