Як віднадити голубів. Як відучити голубів від балкона.

Голуб, звичайно, птах світу, але скільки ж клопоту можуть принести голуби, що з'являються де-небудь не до місця. Жителі міст знають про це не з чуток. У когось голуби облюбували балкон, у кого-то підвіконня. І часто, люди просто не знають, як з цим боротися. Відучити цих птахів від уподобаного ними місця, будь то підвіконня або балкон, просто.
Інструкція
1
Придбайте біоакустичні відлякувач LS-2001, продукує відлякування птахів за допомогою генератора звуків. Звуки, що видаються відлякувачем, аналогічні криків хижих птахів, таких, як яструби, орли, соколи і сови, видаваних ними під час полювання. Прилад ефективний у боротьбі проти горобців, ворон, дроздів, голубів , шпаків і деяких інших птахів.
2
Також можна вирішити дану проблему підручними засобами. Припиніть їх підгодовувати. Якщо мешканці квартири, на балконі якої влаштувалися голуби, цього не роблять, то уточніть подібний момент у сусідів. Цілком можливо, що у них на підвіконні стоїть годівниця для птахів.
3
Покрийте підвіконня, який так полюбили голуби, чим-небудь блискучим. Наприклад, фольгою для запікання. З одного краю наріжте фольгу бахромою, а другий край прикріпіть до підвіконня. Ще один спосіб додання блиску підвіконню - фарбування серебрянкой.
4
Можна злякати голубів різними стрічками, що розвіваються на вітрі. Добре для цього підійде магнітна стрічка з касет і котушок. Натягніть по периметру підвіконня або балкона мотузку (волосінь), закріпіть на неї відрізки стрічок. Така прикраса блищить на сонці і шелестить на вітрі, чим і відлякує голубів.
5
Зрештою, купіть штучну ворону і закріпіть її на балконі. Як відомо, голуби з воронами спільної мови не знаходять, не уживаються. Так що голуби не полетять туди, де є ворона.
6
Виріжте з пластика рівні смужки, закріпіть їх на палицю таким чином, щоб при найменшому подиху вітру смужки тріпотіли, видаючи звук. Або зберіть з пластикових смужок вертушку. Виготовлений пристрій встановіть в місці зльоту голубів. Навряд чи їм сподобається така трещетка або вертушка і, швидше за все, вони відлетять і не повернуться.
Корисна порада
Не використовуйте оцет для змащування балкона, або мило, про що написано в багатьох виданнях. Це користі не принесе.