Як відповідати на запитання тестів.

Сьогодні без тестування в тій чи іншій області життя людини уявити просто неможливо. Тестування проводять у школі, при вступі до ВНЗ, при прийомі на роботу і навіть для отримання візи в іншу країну. Проходити тести було б не так складно, якби всі питання увазі відповіді «так» чи «ні». Але ж в деяких з них може бути декілька правильних варіантів, а якісь і зовсім припускають свій власний варіант відповіді. Як же правильно на них відповісти?
Вам знадобиться
  • - листок паперу;
  • - ручка;
  • - простий олівець;
  • - годинник.
Інструкція
1
Перед тим, як почати виконувати завдання тесту, уважно прочитайте їх усі. Просто пробіжіться очима, щоб уявляти собі, з чим вам доведеться працювати. Іноді людей лякає проходження тесту, але тільки побіжно на нього глянувши, вони дуже швидко розуміють, що хвилювалися абсолютно даремно. Не поспішайте. На проходження тестового завдання відведено певний час і воно, як правило, набагато більше, ніж потрібно насправді. Відповідайте швидко тільки на ті питання, в яких абсолютно впевнені. Якщо є сумніви, краще пропустіть питання - ви завжди зможете до нього повернутися.
2
Якщо при виконанні тестового завдання вам попався питання, відповідь на який ви не знаєте, не сидіть з ним занадто довго. Розмірковуючи довше звичайного, ви навряд чи зможете придумати відповідь на питання, а от час запросто втратите. Слідуйте простому правилу: спершу виконуйте всі прості завдання, а потім повертайтеся до тих, які викликають труднощі. Якщо в тесті мається на увазі творче завдання або питання, на яке потрібно написати відповідь самому у вигляді декількох пропозицій, краще не залишайте його на самий кінець, а прибережіть для середини. Пам'ятайте, що чим менше часу ви залишите на подібне питання, тим складніше вам буде на ньому зосередитися.
3
Коли дійдете до кінця, ще разок перечитайте всі варіанти відповідей, щоб переконатися в тому, що вони не викликають у вас сумнівів. Перевірте, чи не залишили ви який-небудь питання без уваги. Однак, якщо ви навіть абсолютно не знаєте що відповісти, краще, все вибрати який-небудь варіант, щоб не залишати поле порожнім. У будь-якому випадку це буде зараховано як «невірно». Краще вже спробувати щастя.
Зверніть увагу
Якщо ви проходите тест в письмовій формі, краще запастися простим олівцем і гумкою - будь-які виправлення та помарки вважаються за помилку.
Корисна порада
Постарайтеся не накручувати себе перед проходженням тесту і не нервувати зайвий раз. Зберігайте спокій і будьте розслаблені - це допоможе вам не втрачати концентрацію і швидше відповісти на запитання.