Як оформити вікно в спальні.

Спальня, мабуть, сама інтимна кімната в будинку. Тут ви можете повністю розслабитися і відпочити після довгого і виснажливого дня. Щоб створити в ній затишну атмосферу, обов'язково варто оформити вікно красивими шторами. Звичайно, ви можете це зробити у відповідності зі своїм смаком, але декілька порад допоможуть вам не помилитися і зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Спочатку підберіть підходящі тканини. Переконайтеся, що майбутні штори не будуть пропускати світло і зможуть затемнити кімнату в будь-який час доби. Для цього піднесіть їх до вікна в салоні або магазині і подивіться крізь тканину на просвіт.
2
Дуже важливо, щоб штори для спальні вас не дратували, тому уникайте отруйних і яскравих відтінків. Слід обходитися дуже обережно з експресивними червоними, помаранчевими і жовтими квітами. Придатними для спальні є всілякі пастельні тони: м'ятний, персиковий, бежевий, блакитний, рожевий, а також приглушені фіолетовий, бордовий або індиго.
3
При виборі портьєр для спальні віддайте перевагу моделям, виконаним з натуральних тканин, наприклад, шовку, льону або віскози. Єдиний недолік цих тканин те, що вони досить дорогі, якщо такий варіант вам не зовсім підходить, зупиніть свій вибір на шторах з сумішевих тканин, в яких переважає відсоток натуральних волокон.
4
Тим, хто любить інтер'єри в стилі мінімалізм, варто прикрасити вікно японськими або римськими шторами, які можуть мати оригінальний малюнок і різноманітну фактуру. Такі штори відрізняються лаконічністю, за ними просто доглядати, достатньо лише пропилососити. Також для інтер'єру в цьому стилі підійдуть штори-жалюзі. Для того щоб прикрасити ними спальню, виріжте і обмітайте кілька смужок тканини різної довжини і повісьте їх на гардину.
5
Портьєри для спальні в класичному стилі прикрасьте тасьмою, оригінальними подхватами і ламбрікенов. Для інтер'єру в такому стилі підійдуть французькі штори. Цю конструкцію зазвичай шиють з щільного шовкового полотна з шнурами. За їх допомогою шторка піднімається і збирається у карниза красивими фестонами, роблячи вікно витонченим.