Як зробити тональний крем світліше.

Трапляється, що при виборі косметики в салонах і косметичних бутіках ви помиляєтеся c кольором косметичного засобу, його текстурою або фірмою. Причини таких помилок можуть бути різними: неправильне освітлення в магазині, використання тестового кошти не в тому місці (наприклад, на тильній стороні долоні) або, можливо, як у справжнього шопоголіка, вами керує одержимість покупки. Якщо вам не підійшов колір тонального крему , не зневіряйтеся, все ще можна виправити.
Вам знадобиться
  • зволожуючий крем або емульсія для обличчя, тональний крем на 1-2 тони світліше, вирівнює (біла) основа
Інструкція
1
Відомо, що тональні креми можна змішувати. Як і в яких пропорціях, залежить від консистенції тонального крему. Вони бувають декількох видів: дуже щільні (як правило, ліфтінгові), середньої щільності та прозорі (матирующие) тональні засоби. Тому спочатку визначитеся, який ви купили тональний крем.
2
Якщо це щільний стійкий тональний крем, то змішайте його в пропорції 1: 2 з осветляющей тональної базою або таким же тональним кремом тільки на 1-2 тони світліше.
3
Якщо ви купили тональний засіб середньої щільності, то змішувати його потрібно в такій же пропорції, але вже з зволожуючим кремом або вирівнює основою, і за умови, що вона не дуже щільна.
4
Якщо ж маскує засіб зовсім прозоре або матирующее, то використовуйте при змішуванні тільки зволожуючу емульсію для особи в пропорції 1: 1.
5
Тепер спонжем або пензлем нанесіть приготоване засіб на шкіру і круговими рухами розподіліть по всьому обличчю і шиї. Відтінок вийде світлим, а ваша шкіра придбає природне сяйво, рівний колір і здоровий блиск.
Зверніть увагу
Щоб уникнути неприємних помилок при виборі тонального крему, наносите його не на руку або зворотний бік долоні, а безпосередньо на вилиці. Це вважається найкращим місцем для визначення потрібного кольору вашого тонального крему. Тому перед походом у магазин бажано не наносити тон на обличчя, щоб більш достовірно перевірити тестер і не помилитися з кольором.
Корисна порада
Намагайтеся завжди наносити макіяж при денному світлі. Так ви будете бачити всі недоліки на своєму обличчі, і це дозволить рівномірно розподіляти тональний засіб. А щоб надати шкірі бархатистість, використовуйте після нанесення тонального засобу розсипчасту пудру.