Як отримати номер в Skype.

Більше 20 мільйонів чоловік у всьому світі користуються послугами сервісу Skype. Він дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями, безкоштовно дзвонити, влаштовувати відеочати і багато іншого.
Інструкція
1
Для того що б зареєструватися в Skype, вам необхідно завантажити інсталяційний файл за посиланням http://www.skype.com/go/downloading. Після цього запустіть його і дотримуйтесь інструкцій. Коли програма скочується і встановиться, з'явиться вікно введення імені та пароля. Там же є посилання Create a new account. Натисніть на неї.
2
У вікні браузера потрібно заповнити анкету. Вона англійською, тому я вам допоможу. Поля, помічені зірочками - обов'язкові до заповнення, інші можна ігноріровать.First name - імя.Last name - фамілія.Your email address - введіть ваш електронний адрес.Repeat email - повторіть електронний адрес.Birthday - день народження (день/місяць/рік) .Gender - підлога (Male - Чоловічий, Female - Жіночий) .City - ваш город.Language - мова (Виберете зі списку Russian) .Mobile phone number - номер мобільного телефона.How do you intend to use Skype? - Для яких цілей ви збираєтеся використовувати Skype? (Перший варіант - для особистого спілкування, другий - для ділових переговорів) .Skype Name - ім'я, яке ви будете вводити при вході в Skype (потрібно вводити латинськими буквами і цифрами). Праворуч від поля є знак запитання, натиснувши на нього, ви дізнаєтеся, чи вільно вибране вами ім'я. Якщо воно зайняте, програма запропонує вам варіанти замени.Password - пароль (використовується від 6 до 20 латинських символів та цифр) .Repeat password - повторити пароль.Еслі ви хочете, щоб вам на електронну адресу приходили новини від Skype, залиште галочку by email, якщо ні, приберіть ее.Type the text above here - введіть текст, написаний на зображенні сверху.Теперь натисніть кнопку I agree - Continue.
3
Запустіть Skype і введіть обране ім'я і пароль, потім натисніть кнопку Sign me in. У лівому нижньому куті ви побачите кнопку «Додати контакт». Натисніть її, введіть дані вашого знайомого і починайте спілкуватися. Для того щоб хтось інший міг з вами зв'язатися, досить дати йому ім'я або електронну пошту.