Як зробити трафарет для татуювання. татуювання трафарети.

Мода на татуювання існувала ще в давнину. Правда, в ті часи татуювання представляли собою символічне огородження від сил зла, злих духів, захист від усякої нечисті і всього іншого, що не піддавалося розумінню древніх людей. Сьогодні нанесення татуювань в своїй більшості є саме даниною моді. Як правило, такі татуювання можна зустріти тільки у представників ряду напрямків музики або релігії. Тут перевага віддається символіці. В інших випадках картинку вибирають по красі і не більше.
Інструкція
1
Татуювання бувають постійні і тимчасові. Трафарети використовують переважно для тимчасових татуювань. Трафарет міцно приклеюється на шкіру, що дозволяє отримати чіткі і рівні краї картинки, а згодом, після висихання фарби, його акуратно знімають. Трафарети можуть бути з різних матеріалів: металеві, із самоклеючої плівки, з пластику або оргскла.
2
Для самостійного виготовлення трафарету вибирайте матеріал, на якому ви зможете намалювати необхідні контури, а потім вирізати їх так, щоб вийшла необхідна картинка. Найкраще підійде самоклеюча плівка. Це найбільш безпечний матеріал для роботи в домашніх умовах.
3
Виберіть якісну плівку необхідної ширини. Ширина залежатиме від величини малюнка, який ви збираєтеся нанести на трафарет.
4
Нанесіть обраний малюнок на тонкий папір і закріпіть його на поверхні самоклеющейся плівки. Підготуйте дерев'яну дощечку, на якій буде зручно розташувати плівку, і сядьте зручніше, щоб світло падало зліва на робочу поверхню. Світла має бути достатньо, щоб трафарет вийшов рівним і чітким. Від якості трафарету залежатиме майбутній малюнок на шкірі.
5
Чи не закріплюйте плівку на поверхні дощечки, так як під час роботи над трафаретом буде набагато зручніше повертати заготовку, а не самому крутитися навколо стола.
6
Візьміть ніж для паперу. Використовуйте найменший, який знайдете. Чим тонше буде його лезо, тим точніше буде лінія розрізу.
7
Приступайте безпосередньо до вирізання. Лівою рукою притримуйте заготовку, а правою акуратно натискайте ножем для паперу на контури малюнка так, щоб проткнути перший шар паперу, на якому зображений малюнок і шар самоклеющейся плівки.
8
Намагайтеся не відривати нож від паперу під час вирізання довгих прямих або кривих ліній без кутів. Якщо часто відривати нож від паперу не в місцях кутів, вийдуть засічки, від яких потім буде складно позбутися.
9
Після завершення роботи відкріпите папір і покладіть плівку на поверхню контрастного кольору. Перевіривши рівність ліній, можна вважати трафарет готовим.