Як зробити дитячий журнал. Як написати статтю в дитячий журнал.

На жаль, сьогодні культура спільного сімейного читання дитячих періодичних видань практично зійшла нанівець. А адже саме з яскраво оформлених, змістовних дитячих журналів дитина може дізнатися багато нового. Особливо в період від 3-х до 5-и років, коли найчастішими запитаннями, які задають малюки, є «навіщо?» І «чому?».
Вам знадобиться
  • навички електронної верстки,
  • вміння фотографувати,
  • вміння захопити людей,
  • навик створення текстів.
Інструкція
1
Згадайте, які журнали ви любили, коли самі були маленькими. Вивчіть, які дитячі журнали видаються сьогодні в Росії. Ознайомтеся з їх змістом, оцініть слабкі і сильні сторони. Для цього візьміть листок паперу, розділіть його на дві колонки. В першу випишіть плюси переглянутих вами журналів, в другу - мінуси. Виходячи з проведеного дослідження і власних думок, почніть роботу над створенням концепції власного дитячого журналу.
2
Визначтеся, хто буде наповнювати ваш журнал, тобто авторами в вашому журналі будуть діти або дорослі? По-своєму гарні обидва варіанти, непоганий і змішаний. Спільним наповненням можуть займатися дорослі люди (наприклад, ви самі), а окрему рубрику можна віддати авторам-дітям. Там можна публікувати їх малюнки, висловлювання, казки, вигадані дітьми і т.д.
3
Виберіть цільову аудиторію. Хто читатиме ваш журнал - батьки чи діти? Коли ви визначитеся з аудиторією, можете почати працювати над змістовною частиною: продумувати основні рубрики, розподіляти обов'язки між учасниками процесу. Залучати для створення журналу можете як дітей, так і взрослих.Еслі проект вашого журналу, в першу чергу, ставить виховні цілі, то краще, якщо на всіх етапах його створення будуть зайняті діти.
4
Виберіть формат, в якому ваш журнал буде видаватися. Він може бути електронним і вестися у вигляді блогу, а може верстатися і виходити в повноцінному «паперовому» варіанті. Обидва варіанти можуть бути затребувані і обидва напевно отримають свого чітателя.Но видавати друкований журнал все-таки правильніше, особливо, якщо ви припускаєте, що читати його будуть діти. Дитині завжди цікавіше розглядати щось, що можна потримати в руках. Однак тут є свої труднощі - вам потрібно буде освоїти більше нових умінь: верстка, особливості підготовки журналу для друку і т.д. Але, якщо ви все добре продуманий з самого початку, це вас не зупинить: ви придбаєте ці знання і навички самі, або залучите фахівців, готових працювати за договорами.
Зверніть увагу
На початковому етапі випускайте журнал щомісяця. Якщо справа піде успішно, ви зможете видавати його частіше.
Корисна порада
Відкрийте в журналі спеціальну рубрику, присвячену дитячому малюнку. Проводите конкурси на кращий малюнок, а роботи переможців публікуйте в кожному новому номері. Зверніться за підтримкою до якогось відомому друкованому виданню (наприклад, журналу для молодих мам). Ваш журнал може стати додатком до нього.