Як вбудувати побутову техніку.

Останнім часом вбудована побутова техніка неймовірно популярна і не тільки тому, що відмінно виглядає, але ще й завдяки тому, що, вбудовувавши побутову техніку , можна значно заощадити корисну площу.
Вам знадобиться
  • Побутова техніка, меблі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що купується меблі за розмірами відповідає побутовій техніці, яка буде вбудовуватися.
2
Визначтеся з типом монтажу вбудованої побутової техніки. Розрізняють декілька типів монтажу. Перший - вбудовування в ящик. Даний тип може використовуватися для малих домашніх побутових приладів. Другий варіант - відкритий спосіб монтажу, тобто той випадок, коли побутовий прилад вбудовується, але конструктивно він не зв'язується з меблями. Третій спосіб - вбудовування побутової техніки в стільницю: він досить часто використовується при установці варильних поверхонь, холодильників, пральних машинок та іншої техніки. Четвертий варіант - вбудовування за принципом «доміно»: з маленьких блоків-модулів, немов мозаїка, створюється робоча зона.
3
З урахуванням обраного вами способу встановіть вбудовувану побутову техніку в «нішу», передбачену для її розміщення. Закріпіть прилад.
4
Підключіть електроживлення приладу до розетки, що має заземлення. Підключати слід безпосередньо, тобто не використовуючи подовжувачі та перехідники.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: вбудована побутова техніка повинна не тільки красиво виглядати, гармонируя зі стильовим рішенням дизайнерського оформлення, але і бути безпечною у використанні. Приділіть особливу увагу безпеці, адже вбудовуються прилади при некоректному підключенні можуть бути загрозою для життя.
Корисна порада
Пам'ятайте, що є три приладу, які монтують в колону: кавоварка, пароварка і мікрохвильова піч. Як правило, ці прилади розміщують один над іншим. Їх розташовують на рівні грудей. Дана побутова техніка відрізняється неймовірно красивим дизайном, а, значить, ховати її не варто: нею потрібно милуватися. Що ж стосується таких приладів, як гриль і фритюрниця, то ще недавно їх розставляли поверх кухонних шафок. Сьогодні ці чудесні побутові прилади монтують в стільницю.