Як зняти лобове скло. Як знімати лобове скло ваз 2101.

Під час відновлювального ремонту дорожнього покриття на поверхні дороги знаходиться маса каменів. Піднімаються колесами інших учасників дорожнього руху в повітря, вони нерідко потрапляють в скла зустрічних або попутних машин.
Вам знадобиться
  • Викрутка,
  • вакуумні пристосування для підняття скла - 2 шт.
Інструкція
1
Якщо сколи та тріщини незначні, то їх можна закрити спеціальними складами для відновлення цілісності скла. Але в тих випадках, коли лобове скло не підлягає відновленню, його доведеться зняти і поставити нове.
2
Виробляти демонтаж лобового скла з кузова автомобіля ВАЗ класичної лінійки (ВАЗ 2101-07) краще удвох, але можна виконати подібну роботу і самостійно.
3
Перед початком зняття лобового скла не полінуйтеся і демонтуйте щеткодержатели разом із щітками.
4
Потім знайдіть зовні, в нижній частині ущільнювальної гумки вітрового скла сполучну скобу і витягніть її за допомогою викрутки.
5
Викруткою піддіньте еластичний замок у вигляді тригранної смуги, виготовленої з полімерного матеріалу, що знаходиться в центрі ущільнювача, і витягніть його з гумового ущільнювача лобового скла
6
Скло за допомогою спеціальних вакуумних пристосувань обережно витягується з віконного отвору, а потім віддаляється і ущільнювальна гумка.