Як пофарбувати перуку. перманентний перуку.

Перука - чудовий засіб для перевтілення. Міняючи шикарні перуки, можна кожен день відчувати себе по-новому, створювати несподівані образи і настрої. Доглядати за перуками не складніше, ніж за власним волоссям, але от, щоб пофарбувати перуку, необхідно знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • Щоб пофарбувати перуку з штучного волосся, вам знадобиться:
  • - перманентний маркер;
  • - чорнило для штампів на спиртовій основі;
  • - латексні рукавички;
  • - вата або пензлик;
  • - посуд для фарби.
Інструкція
1
Отже, перуки бувають з натуральних і штучних волосся. З натуральними перуками все досить просто - їх можна фарбувати звичної фарбою для волосся, враховуючи їх колір і структуру. Єдині умови - не варто перефарбовувати занадто темне волосся в радикально білий колір, а також фарбувати перуки на основі моно-тканини, так як вона теж забарвиться.
2
Що стосується штучного волосся, то їх фарбування - вельми специфічний процес. Строго кажучи, фахівці в цій справі - стилісти і перукарі взагалі не радять фарбувати перуки з синтетичного волокна, тому що, швидше за все, будь-який склад зіпсує зовнішній вигляд виробу. Але, якщо вам вже дуже хочеться змінити колір перуки, ви можете послухатися поради учасників косплея, які вже давно стали профі в цій справі.
3
Найбільш безпечними барвниками для штучного волосся вважаються барвники на спиртовій основі. Це може бути маркер, спиртові чорнило для штампів і відбитків, чорнило для принтерів. Крім того, деякі радять використовувати для фарбування батик - спеціальну фарбу для створення візерунків на тканині.
4
Найпростіший спосіб змінити колір перуки - ретельно фарбувати кожну пасмо фломастером, як якщо б ви розфарбовували картинку на папері. Це трудомісткий спосіб, який підходить лише для світлих недовгих перук, але зате досить безпечний. Волосся ви не зіпсуєте.
5
Якщо ви збираєтеся фарбувати перуку чорнилом, наносити їх на волосся можна ватою або пензликом. Не забудьте при цьому надіти рукавички і оберегти свій одяг і навколишнє меблі від попадання чорнильних бризок. Для часткового фарбування деяких пасом скористайтеся шпильками. Після фарбування дайте перуку висохнути.
6
Багато радять фарбувати штучні перуки батиком. Це добре ще й тим, що з широкого асортименту фарб ви зможете вибрати потрібний вам колір. Перуку потрібно буде замочити в розчині батика з водою на 3 дні (2-3 банки фарби на 3 літри води). Потім перуку слід висушити (бажано на вулиці). На жаль, цей спосіб може пошкодити структуру штучного волокна, зробити його більш жорстким і крихким. Тому волосся зі штучного перуки можуть випадати. Все ж, якщо ви будете акуратно користуватися ним і м'яко розчісувати, носити цей парик ви зможете ще досить довго.