Як включити батьківський контроль.

Спеціально для дбайливих батьків в операційній системі існує корисна служба батьківського контролю. Вона захищає психічне здоров'я дітей і підлітків від негативної інформації, щодня надходить з інтернету - нацизму, розпусти, насильства та іншої аморальності.
Вам знадобиться
  • Панель управління, папка «Властивості оглядача».
Інструкція
1
Знайдіть на робочому столі вашого комп'ютера меню «Пуск». Відкрийте його. У списку служб виберіть «Панель управління». Усередині цієї папки знайдіть команду «Властивості оглядача». Вона відповідає за будь-яку зміну параметрів відображення та підключення до локальної мережі інтернет. Клацніть по іконці, щоб запустити дану службу. Виникне невелике нове вікно, в вершині що містяться різні вкладки, що відповідають за загальні функції, настройки безпеки, конфіденційність, підключення до інтернету, додаткові конфігурації і, звичайно ж, за утримання надходить. Перейдіть у відповідну вкладку з назвою «Зміст». У верхньому полі "Обмеження доступу" натисніть кнопку «Включити».
2
В нижньому полі «Обмеження доступу» перейдіть по вкладці «Вікові категорії». З'явиться командний список, в якому виберіть потрібну вам категорію для перегляду рівнів оцінок. Для зручності перегляду команд використовуйте пересувається повзунок праворуч. Далі вирішите, яку інформацію дозволити дивитися дітям, а яку заборонити до показу. Вибрані вами категорії можуть бути самими різними. Ось лише деякі з них - «Поганий приклад для дітей», «Зображення азартних ігор», «Сексуальне вміст», «Куріння», «Оголене тіло» і т.д. Перед установкою батьківського контролю на ту чи іншу групу, уважно ознайомтеся з підказками нижче. Це допоможе правильно встановити ступінь обмеження інформації.
3
У наступному розділі «Дозволені вузли» ви зможете викреслити з вашого «чорного списку» сайтів деякі ресурси. Перш ніж це зробити, упевніться в безпеці містяться на сайті текстів, фотографій, анімації, аудіо та відеоматеріалів. Впишіть URL-адреси сайтів-винятків, яким ви довіряєте. Наступним кроком клікніть вкладку «Загальні». У верхньому полі «Параметри користувача» зніміть галочку навпроти значення «Користувачі можуть переглядати вузли, що не мають оцінок». Далі поставте галочку поруч зі значенням «Дозволити введення пароля для перегляду заборонених вузлів». Вибравши цю категорію, задайте пароль. Він виконуватиме функцію допуску до даного сервісу. Крім вас ніхто більше не зможе змінити і відключити встановлені налаштування.
Зверніть увагу
Щоб включити Батьківський контроль в Windows 7, потрібно перейти в однойменний пункт Панелі управління (через меню Пуск). Тут вибираєте профіль користувача, в якому працює ваша дитина: саме на нього ви зараз і налаштовуєте обмеження? якщо у вас один профіль, то вам потрібно створити спеціальний профіль (обліковий запис) для дитини.
Корисна порада
Вам потрібно відкрити розділ «Батьківський контроль». Для цього натискаємо меню «Пуск» -> «Панель управління» -> «Батьківський контроль». Тепер виберете користувача, для якого ви бажаєте встановити батьківський контроль. Клацніть по пункту "Включити, використовуючи поточні параметри». Тепер вам можна налаштувати всі параметри за своїм бажанням.