Як зняти щітки склоочисника. Як зняти щітки з двірників ваз 2106.

Підсумком тривалої експлуатації автомобіля ВАЗ 2106 протягом декількох років стає, крім усього іншого, знос щіток склоочисника вітрового скла. Пісок, нафтопродукти та інші забруднення на поверхні дорожнього покриття невблаганно роблять свою справу під час випадання опадів.
Інструкція
1
підніматися з дороги колесами автомашин, вони осідають на лобовому склі зустрічного транспорту, а так як саме щітки призначені для їх видалення, якість щіток порушується, і вони перестають справлятися зі своїм призначенням.
2
Отже, рано чи пізно, але настає момент заміни автовласником щіток склоочисника.
3
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступне: - підняти щеткодержатели разом зі щітками, - зусиллям руки вивести зі стопорного паза щеткодержателя наконечник щітки, - потім зняти саму щітку.
4
У тому випадку якщо металева частина щітки не викликає у власника нарікань, досить замінити еластичну, гумову вставку. В результаті, функції склоочисника відновляться.
Склоочисники, звані в народі «двірниками», в разі їх поломки, не зможуть повноцінно видаляти з поверхні лобового скла забруднення, які утворюються на ньому під час пересування автомобіля в умовах негоди: під час випадання опадів у вигляді дощу або снігу. Подібна несправність істотно знижує безпеку водіння і вимагає невідкладного ремонту.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
У зв'язку з чим, вихід з ладу «двірників» унеможливлює подальшу експлуатацію автомобіля. До речі, експлуатація машини з такою несправністю є прямим порушенням Правил дорожнього руху, що загрожує для водія штрафними санкціями з боку представників компетентних органів.
2
Пропонуємо вивчити демонтаж даного пристрою на прикладі проведення подібних робіт на автомобілі ВАЗ «десятого покоління» .Щоб зняти «двірники», необхідно в першу чергу від'єднати кабель « маси »від акумулятора.
3
Потім в задній частині моторного відсіку знімається накладка кузова, розташована трохи нижче вітрового скла.
4
Далі, там же, в районі розміщення головного гальмівного циліндра, а також з лівого боку, знімаються елементи шумоізоляції.
5
Якщо бачок омивача доставляє незручності в роботі, то звільніть його від кріплення, отстегнув застібку, і відведіть в сторону.
6
На цьому підготовчий етап закінчено, і тепер приступаємо до того, заради чого, власне, і затіяний ремонт.
7
роз'єднати електричну колодку склоочисника з джгутом, викручується болт кріплення мотор-редуктора.
8
Потім, відкрутивши гайки, звільняються від кріплення правий і лівий кронштейни щіткотримачів.
9
Тепер склоочисник повністю звільнений від кріплень і його можна витягти, попередньо розгорнувши на чверть обороту.
10
Все подальші дії залежать від того, що саме вийшло з ладу. Але в кожному разі, ремонт такого складного механізму набагато зручніше виконувати на верстаті, ніж під капотом машини.