Як відкрити закрите акціонерне товариство.

Закрите акціонерне суспільство (ЗАТ) вважається відкритим з моменту його державної реєстрації. Перед реєстрацією потрібно розробити його установчі документи і заплатити державне мито, а також провести ряд інших значущих при створенні акціонерних товариств дій.
Інструкція
1
ЗАО створюється за рішенням його засновників, яке приймається на зборах засновників. Ними можуть бути як громадяни, так і юридичні особи, в кількості від 1 до 50. Якщо ви відкриваєте ЗАТ одноосібно, то вам знадобиться просто прийняти рішення про це - в письмовому вигляді.
2
Окрім рішення про заснування ЗАТ на зборах слід розробити його статут і затвердити грошову оцінку його акцій. Все це повинно проводитися засновниками одноголосно.
3
Засновникам також потрібно призначити орган управління і ревізійну комісію ЗАТ. Це здійснюється більшістю у три чверті голосів. Варто мати на увазі, що при установі всі акції мають бути розподілені між засновниками, а хоча б половина статутного капіталу ЗАТ оплачена (це 5000 рублів).
4
Після розробки установчих документів та сплати державного мита за реєстрацію (4000 рублів) слід приступити до підготовки пакету документів для реєстрації ЗАТ у податкових органах. У такий пакет документів необхідно включити: 1. заяву за встановленою формою; 2. рішення про створення ЗАТ; 3. статут; 4. квитанцію про сплату держмита; 5. документи про учредітелях.В деяких випадках можуть знадобитися інші встановлені законодавством документи.
5
Зазначений пакет документів подається до податкових органів. У Москві це ИФНС №46. Подавати документи туди краще особисто, хоча за законом ви маєте право зробити це і поштовим відправленням.
6
Реєстрація ЗАТ буде проведена в строк не більше п'яти робочих днів. По закінченні цього терміну ви отримаєте свідоцтво про реєстрацію ЗАТ. З дати, зазначеної у свідоцтві, ви маєте право розпочинати свою діяльність. Але для подальшого функціонування ЗАТ вам знадобиться затвердити його друк і відкрити рахунок у банку, а також отримати необхідні ліцензії (залежно від вашої діяльності) і стати на облік в державних фондах.