Як знайти спільні інтереси. Як знайти спільний інтерес із хлопцем.

Загальні інтереси допомагають зробити відносини в родині більш теплими, а іноді - вирішити конфліктні ситуації і зробити життя різноманітніше. Як же знайти спільні захоплення без насильства над особистістю?
Інструкція
1
Припустимо, чоловік віддає перевагу проводити вільний час, ремонтуючи машину. Прекрасно, якщо і ви проявляєте інтерес до автомобілів, а якщо ні? Не обов'язково досконально вникати в предмет захоплення. Досить проявити лише деяку увагу. З часом ви зможете зацікавитися глибше.
2
Не зневіряйтеся, якщо в силу різних причин не можете з жаром стежити за футбольними баталіями або обговорювати зовнішню політику США, тоді як чоловік здатний годинами міркувати на ці теми з друзями. Не проявляйте роздратування, послухайте, про що вони говорять.
3
Згадайте про те, що вас колись зблизило. Можливо, ви ходили разом на каток або сплавлялися компанією на байдарках. Дістаньте сімейний альбом, згадайте давні щасливі дні. Ніщо не заважає відлинути вантаж накопичених проблем і повернутися до старих захоплень, які забули, занурившись в сімейний побут.
4
Спробуйте захопити чоловіка своїми інтересами. Йому не обов'язково записуватися на курси домоводства або вишивати хрестиком. Подумайте, до чого корисніше долучитися? Спробуйте «підсадити» його на здоровий спосіб життя. Хіба він не хоче скинути пару кілограмів і наростити м'язи? У такому випадку компанія для ранкових пробіжок вам забезпечена. А там і до спільних походів у фітнес-клуб недалеко, не буде ж ваш благовірний будинки штангу піднімати.
5
Якщо спільних інтересів з чоловіком не знайшлося, не падайте духом. Знайдіть спільне хобі, спробуйте щось несподіване. Захоплення згуртують вас і зроблять сім'ю більш міцною. У всякому разі, нудьга точно не загрожує.