Як поліпшити роботу магазину. Як удосконалити роботу.

Щоб бути конкурентоспроможною, будь-яка фірма повинна розвиватися. Це стосується і магазинів. Звичайно, покупці роблять свій вибір на основі декількох факторів. Це і вартості продукції, і близькість до будинку, і якість обслуговування. Щоб утримати постійних клієнтів і залучити нових, роботу магазина необхідно регулярно покращувати.
Інструкція
1
Покращення магазину почніть з покращення якості обслуговування. Спочатку дізнайтеся, як працюють співробітники. Для цього проведіть дослідження - таємний покупець. Можна запросити кілька знайомих людина для цієї роботи мул звернутися в спеціалізовану фірму. Після отримання результатів, обговоріть з кожним продавцем всі мінуси і плюси його роботи.
2
Змініть графік роботи магазину. Іноді буває неможливо придбати товар в ранкові або вечірні години. Зробіть графік роботи цілодобовим. Особливо якщо поряд з магазином немає магазинів з таким графіком. Якщо через місяць ви побачите, що це не принесло великих доходів, зробіть так, щоб магазин відкривався рано вранці, а закривався пізно ввечері. Визначте оптимальний час для роботи на практиці.
3
Регулярно розширюйте асортимент магазину. Тоді до вас будуть заходити не тільки з метою придбати товар, а й дізнатися, чи є що-небудь новеньке. Відкрийте за невелику плату доставку товару додому.
4
Продавайте тільки якісний товар. Регулярно перевіряйте продукцію, що надійшла в магазин. При щонайменшій невідповідності якості робіть повернення товару.
5
Відвідайте магазини з аналогічними товарами у вашому кварталі. Дізнайтеся плюси і мінуси їх роботи. Запропонуйте клієнтам вигідніші умови, хоча б на деякий час.
6
Зробіть косметичний ремонт у приміщенні, де обслуговують клієнтів. Якщо необхідно, поставте для зручності стільці або крісла.
7
Якщо магазин невеликий, зробіть його рекламу в радіусі кількох кілометрів від нього. Роздрукуйте купони на знижку або рекламні афіші. Розкладіть їх у поштові скриньки, наклейте біля під'їздів або роздавайте за допомогою промоутерів.
8
Регулярно проводите розіграші призів для ваших покупців. Тоді до вас будуть ходити не тільки за товарами, але і в надії на перемогу. Подарунками робіть дисконтні картки або товари магазину.
9
Раз на кілька місяців проводите навчання персоналу. Використовуйте різні тренінги і семінари. Продавці - обличчя будь-якого магазину. Тому вони повинні знати свою роботу і якісно її виконувати.
Зверніть увагу
Демпінг - не найкращий спосіб привернути покупця. Ви не зможете вічно утримувати низькі ціни.
Корисна порада
Перед виходом покладіть книгу скарг і пропозицій. Можливо, це допоможе вам краще зрозуміти потреби покупця.