Як обробити дверний проріз. з чого можна зробити дверний отвір без дверей.

Традиційним і найбільш затребуваним способом обробки дверного отвору є установка дверей. Монтаж міжкімнатних дверей зазвичай не займає багато часу і включає в себе збірку і установку дверної коробки, установку дверного полотна, добірного елемента і наличників.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні клини;
  • - балон з монтажною піною;
  • - набір саморізів 4х50 і дюбелів для них;
  • - цвяхи 75 мм;
  • - викрутка;
  • - ніж;
  • - ножівка по дереву;
  • - кутник, схил і рівень.
Інструкція
1
На підлозі зберіть верхню і бічні обв'язки дверної коробки. Довжину верхнього бруска вибирайте в залежності від ширини дверного полотна, ширину брусків - залежно від товщини стіни. Поперечину з'єднайте цвяхами спочатку з правого обв'язкою, потім - з лівої. Внизу між двома бічними стійками прибийте планку перетином 50х25 мм.
2
За допомогою розпірних клинів зафіксуйте зібрану дверну коробку по центру дверного отвору. Клини встановлюються спочатку зверху, потім знизу. Обабіч коробки повинні залишитися однакові щілини. Перевірте горизонтальність верхньої обв'язки і вертикальність бічних обв'язок. Закріпіть в дверному отворі дверну коробку за допомогою саморізів і дюбелів.
3
Встановіть дверне полотно. Перевірте правильність закривання дверей. У відкритому положенні двері повинні залишатися на місці.
4
Виміряйте відстань від дверної коробки до стіни. Виріжте добірні планки. Вставте добірні планки в стики між дверною коробкою і стіною. Перевірте горизонтальність і вертикальність елементів дверної коробки. Запеньте коробку. Після повного висихання монтажної піни обріжте її надлишки.
5
Прикрийте щілини між дверима і стіною, прикріпивши лиштва. Вирізуйте лиштви таким чином, щоб між собою вони кріпилися під кутом 45 °.
Зверніть увагу
Не допускайте впливу на двері кислоти, лугів, розчинника. Це призведе до появи дефектів на двері і погіршення її зовнішнього вигляду.
Корисна порада
Купувати двері краще в зборі з дверною коробкою. Це значно полегшить процес установки двері.