Як крутити правильно обруч.

Якщо у вас немає часу відвідувати тренування, а сидіти на дієті не вистачає терпіння - крутите обруч . Він прекрасно прибирає з талії зайві сантиметри і спалює калорії. Досить 15 хвилин щоденних занять, і ваша талія помітно перетвориться. Можна навчитися крутити обруч на стегнах - так ви одночасно "вб'єте двох зайців".
Вам знадобиться
  • - Обруч
Інструкція
1
До того як почнете крутити обруч, навчитеся правильно дихати. Система дихання така, що при напрузі м'язів потрібно видихати, а при розслабленні вдихати. Перед кожним заняттям обов'язково робіть спеціальну вправу. Воно допоможе спалити калорії і активізує роботу внутрішніх органів. А також воно сприяють виходу повітря з живота і більш істотною опрацюванні м'язів. Отже, встаньте прямо, ноги розставте на ширину плечей, а руки тримаєте вздовж тулуба. Розслабтеся, дихайте спокійно. На видиху нахиліть тулуб на 45 градусів вперед і тримайте живіт втягнутим близько 10 секунд. З новим видихом повторіть вправу, і так кілька разів.
2
Для початку потрібно придбати пластиковий обруч або алюмінієвий. З таким "тренажером" менше вірогідності заробити сінякі.Первий раз крутити обруч потрібно не більше 2 хвилин, оскільки ваша шкіра не звикла до таких навантажень, і ви легко можете травмувати себе. Поступово збільшуйте час тренувань на 2-3 хвилини, дійшовши до 15-20 хвилин в день.
3
Взагалі, техніка обертання обруча дуже проста, але в той же час будь-які відступи від неї можуть вам нашкодити. При обертанні обруча ноги повинні бути разом, а не на ширині плечей, як багато хто вважає. Через цю поширеної помилки на талію виходить мінімальне навантаження. В основному працюють м'язи попереку, стегна і сідниці. Крутити потрібно не "вперед-назад", а обертовими рухами навколо талії.
4
Коли ви вже відчуєте себе "асом", можна придбати більш важкий обруч і збільшити час до 30 хвилин в день. Самі "просунуті" можуть крутити обруч з присіданнями, з нахилами вліво і вправо, а також на одній нозі.
Зверніть увагу
Обруч - відмінний засіб для бажаючих схуднути. Але це не означає, що їсти можна все підряд. Вам все одно доведеться трохи обмежити себе в їжі.
Корисна порада
Перш ніж почати крутити обруч, проконсультуйтеся з лікарем. Якщо є якісь протипоказання, ви можете зробити тільки гірше!
Якщо ви не хочете виснажувати себе різними дієтами, у вас немає вільного часу для заняття спортом, найбільш безболісний спосіб схуднути - крутити обруч . Обруч досить простий у використанні, він не вимагає спеціальних приміщень. Якщо ви будете займатися з обруч ем по 15-20 хвилин в день, скоро ви отримаєте відчутні результати.
Інструкція
1
Початкове положення: спина - пряма, ноги обов'язково повинні бути разом, руки - за головою або в сторони. Якщо ви розставите ноги на невелику відстань, то не всі м'язи талії отримають достатнє навантаження.
2
Руху талією потрібно виконувати спокійно і розмірено. Ніколи не рухайтеся ривками, інакше ви можете нашкодити своїй спині. Робіть обертальні рухи за годинниковою стрілкою.
3
Крутити обруч потрібно лише талією, груди? і сідниці не повинні бути задіяні.
4
Займайтеся з обруч ем натщесерце. Також попередньо можна робити дихальні вправи.
Корисна порада
Користь обруча очевидна: • Заняття з ним покращують координацію рухів, гнучкість. • Він нормалізує роботу кишечника. • Потоптавшись з обручем, ви тренуєте м'язи плечей, рук, ніг і спини.