Як поліпшити навколишнє середовище.

Все частіше можна почути розмови про кінець світу, прийдешнє глобальне потепління і зростаючих дірках в озоновому шарі. Доля великої планети в руках людства. Точніше, в руках кожної окремо взятої людини. Надати посильний внесок у поліпшення навколишнього середовища зовсім не складно. Це не вимагає спеціальних навичок або особливих зусиль. Просто навчитеся ... економити.
Інструкція
1
Економте енергію. Не залишайте світло включеним, коли виходите з кімнати, навіть якщо ви збираєтеся повернутися через кілька хвилин. Замініть звичайні лампочки на енергозберігаючі, вони коштують дорожче, але окупляться в майбутньому. У світлий час доби постарайтеся зовсім не включати штучне освітлення, адже читати, шити, в'язати можна сидячи біля вікна. Крім того, денне світло набагато корисніше для очей.
2
Вимикайте електроприлади з мережі, коли закінчуєте користуватися ними. Це допоможе зберегти електроенергію, а значить - і ваші гроші. Ніколи не залишайте зарядні пристрої в розетці, після того, як зарядили телефон або ноутбук. Це не тільки призводить до більшого споживання енергії, а й зменшує термін служби самої зарядки.
3
Економте воду. Мийте руки і посуд прохолодною водою. Не забувайте, що гаряча вода була холодною, і на її підігрів витрачається енергія. Також намагайтеся вимикати кран, коли чистите зуби, причісуєтеся або голитеся. Якщо це правило постійно вилітає з голови, не зайвим буде повісити нагадування на стіні. Таким чином, ви заощадите не один літр води і не один кіловат енергії. З цієї ж причини стежте за станом сантехніки: чи не тече бочок унітаза, не протікає кран? Виявивши неполадки, усуньте їх якомога швидше, інакше чиста, перероблена вода буде в прямому сенсі «відлітати в трубу».
4
Економте папір. Друкуйте на обох сторонах аркуша, як можна більш раціонально використовуючи його площу. Намагайтеся купувати зошити, блокноти, картонні папки з вторинної сировини. Перед тим, як викидати стару зошит або щоденник перевірте, чи не залишилися там чисті аркуші. Можна використовувати їх як папери для записів.
5
Економте гроші. Не витрачайте кошти, купуючи щораз пакет, щоб дотягнути продукти з супермаркету додому. Пам'ятайте, що поліетиленовий пакет розкладається протягом 10-20 років. Тому зшийте або купіть тканинну сумку для продуктів і ходите в магазин з нею. Сьогодні, коли все більше і більше людей замислюються про майбутнє планети, на якій живуть, така сумка стане не тільки корисною річчю, але й модним аксесуаром.