Як робити білковий крем. зробити швидко шоколадний кекс.

Білковий крем можна використовувати як начинку або як прикраса для кондитерських виробів: тістечок, трубочок. Тільки з нього не вийдуть дрібні кондитерські прикраси, однак це не зменшує його достоїнств: білковий крем смачний і легкий.
Вам знадобиться
    • 3 свіжих курячих яйця
    • 1 склянка цукру
    • 100 мл води
    • сіль
    • лимонна кислота і ванільний цукор (за бажанням)
Інструкція
1
Цукор змішайте з водою і поставте на вогонь. Доведіть до кипіння і варіть на повільному вогні, постійно помішуючи, поки не вийде цукровий сироп. Його готовність можна перевірити таким способом: охолодіть крапельку сиропу на тарілці, потім спробуйте скачати з нього кульку.
2
Переходимо до процесу збивання яєчних білків. Якщо ви вмієте готувати безе, то вам буде легше з цим справіться.Яйца ретельно вимийте. Для того щоб крем вийшов, обов'язково використовуйте свіжі яйца.Отделіте білки від жовтків і поставте білки в холодильник, щоб вони охололи (так їх легше буде збити). Через деякий час вийміть їх і додайте дрібку солі. Якщо ви хочете злегка забарвити свій майбутній крем, то замість одного білка візьміть дві ложки натурального бурякового соку. Щоб зробити колір ще більш насиченим, додайте в буряковий сік кілька крапель лимонного сока.Возьміте чисту миску. Збийте в ній білки, поки їх обсяг не виросте в кілька разів, і не утворюється стійка піна. Лимонну кислоту і ванільний цукор бажано додавати в кінці процесу. Пам'ятайте, що збивання білків зупиняти небажано. Коли білкова маса буде зберігати форму - вимкніть міксер.
3
Влийте цукровий сироп тонкою цівкою в майбутній крем, продовжуючи збивати білки міксером. Цей процес кулінари називають "заварювання крему". Продовжуйте збивати, поки не вб'є в масу весь сироп. Не зупиняйте роботу міксера, поки крем не охолоне. Щоб маса охолола швидше, поставте миску в холодну воду або на лед.Окончательно охолонувши, білковий крем вже не втратить форму.
4
Отже, крем готовий. Тепер в нього можна вводити різні ароматичні та смакові добавки по желанію.Украсьте їм улюблені тістечка, торт, начините кремом трубочки. Білковий крем може зберігатися в холодильнику до 36 часов.Пріятного апетиту!
Корисна порада
Беріть тільки свіжі яйця, білки збивайте в чистому посуді. Не використовуйте алюмінієвий посуд - яйця можуть почорніти.