Як убезпечити автомобіль від викрадення.

Статистика угонів невтішна: кожну хвилину в світі викрадають автомобіль . На жаль, дати стовідсоткову гарантію від угону не може жоден виробник протиугінних систем. Однак, при комплексному підході до захисту вашого автомобіля можна істотно знизити ризик.
Вам знадобиться
  • - консультант по протиугінним системам;
  • - грошові кошти;
  • - установка декількох пристроїв від угону.
Інструкція
1
Попит народжує пропозицію. І угон машини, як правило, відбувається не по спонтанному рішенням злодія, а внаслідок конкретного замовлення на певну модель машини. Повністю виключити цей ризик неможливо. Навіть найновіші і дорогі протиугінні системи не дають таких гарантій. Але можна зробити так, щоб злодій зрозумів: щоб вкрасти ваш автомобіль доведеться витратити багато часу і сил. Можливо злодій вирішить не витрачати даремно час і знайде "мішень" більш доступну, що не вимагає витрат стількох зусиль і часу. Адже кожна зайва хвилина метушні для нього - це ризик бути спійманим.
2
Навіть добре платна парковка не захистить ваш автомобіль. Єдиним вірним рішенням є установка як мінімум двох-трьох протиугінних систем. У комплексі вони дадуть більший ефект і, швидше за все, відлякають викрадача.
3
Основні технічні засоби від викрадень: 1. Сигналізація. Зазвичай входить навіть в базову комплектацію автомобіля. Сама по собі не дає ніякого ефекту, окрім відлякування злодіїв за допомогою звукового сигналу. Досвідченому викрадачеві не важко відключити її всього за декілька секунд.2. Іммобілайзер. Електронне протиугінний пристрій, який блокує одну або декілька електричних ланцюгів при спробі завести автомобіль. При установці найголовніше - замаскувати його так, щоб злодій не зміг його знайти або до нього було принаймні важко і незручно добиратися. Іммобілайзер вважається одним з найпростіших, і в той же час дієвих способів захисту. Тому більшість банків при видачі автокредиту ставлять умовою його обов'язкову установку.3. Блокіратор капота. Перешкоджає несанкціонованому доступу під капот. Його також слід встановлювати так, щоб не можна було підібратися зовні автомобіля. 4. Блокиратор КПП. Механічне блокування коробки передач металевим стержнем. Він коштує порівняно недорого і вважається обов'язковим в протиугінною сістеме.5. Техноблок. Механічне блокування гальм і зчеплення. 6. секретки. Корисний пристрій у вашій системі безпеки автомобіля: прі не натисканні секретної кнопки відбувається блокування електроланок авто. Навіть при наявності ключів злодій витратить чимало часу на пошук кнопки, без якої двигун не заведется.7. Супутникові протиугінні системи. Найдорожчі засоби захисту, призначені для пошуку і виявлення автомобіля при угоні. Як правило, їх встановлюють в дорогих машинах.
4
Різні комбінації систем безпеки автомобіля будуть найкращим способом його захисту. І, звичайно, є деякі правила, які водій повинен виконувати: - не залишати в машині дорогих речей, щоб не провокувати злодіїв; - не залишати в авто документів і водійських прав; - ідучи з машини навіть ненадовго, завжди забирайте ключі з собою; - закриваючи машину, стежте щоб всі вікна і двері були щільно закриті.
Корисна порада
Якщо ви залишаєте автомобіль не на стоянці, а у дворі, то вибирайте саме освітлене і людне місце - злодії не люблять зайвої уваги і ймовірно побояться "засвітитися".
Кількість злочинів, пов'язаних зі зломом і угоном автомобілів, залишається великим. Цьому не перешкоджає і той факт, що автолюбителі отримують все нові і нові можливості, що дозволяють збільшити рівень захисту машини.

Основні способи обходу захисту автомобіля викрадачами

Щоб уникнути викрадення, власники машин найчастіше використовують сигналізацію. Слід пам'ятати, що чим популярніше така противоугонная система, тим більше шансів, що зловмисники знають всі її особливості і зможуть без особливих проблем обійти захист. Найнебезпечніше ситуації, коли на лобовому склі або приладової панелі є наклейка з вказівкою виробника сигналізації. Варіанти угону в цьому випадку безпосередньо залежать від особливостей конкретної системи, і якщо зловмисники їх знають, захистити автомобіль не вдасться. Зокрема, викрадачі можуть використовувати спеціальні сканери для відключення системи або додаткові блоки управління двигуном, що дозволяють обійти іммобілайзер.
Ні в якому разі не можна покладатися тільки на штатну сигналізацію, яка йде в комплекті. У цьому випадку ризик того, що злочинці швидко і легко її відключать, дуже великий.
При використанні заводських механічних блокіраторів слід пам'ятати, що в разі необхідності досвідчений викрадач зможе легко підібрати до них відмичку. Автомобільний замок розкривається приблизно так само, як дверний, і за наявності необхідних інструментів злочинець провозиться з ним всього пару хвилин. Є й більш неприємний варіант: на жаль, деякі працівники автомайстерень працюють в змові з викрадачами і самі надають їм комплект ключів-дублікатів для автомобіля. Щоб уникнути цього, ретельно вибирайте автомайстерню.

Звідки і коли викрадають автомобілі

Крім визначення системи захисту машини і способів її обходу, злочинці також вибирають підходящий момент і місце для викрадення. Широко поширений варіант - крадіжка з парковки біля гіпермаркетів, кінотеатрів, торгових центрів. Злодії стежать за щойно приїхали машинами, і коли власники йдуть, обходять сигналізацію за допомогою сканера, використовують спеціальне обладнання, щоб завести автомобіль без ключа, і їдуть.
Часто викрадають автомобілі і з парковок біля будинків, притому в цьому місці крадіжки, як правило, відбуваються в проміжок між 4 і 6 годинами ранку, оскільки люди в цей період глибоко сплять, а ймовірність зустріти ДПС мінімальна.
Власники дорогих машин, в особливості жінки, можуть зіткнутися з іншим, набагато страшнішим варіантом угону: злочинці відкривають двері і, погрожуючи зброєю, змушують водія вийти з машини, після чого сідають в салон і виїжджають. Щоб уникнути цього, обов'язково блокуйте замки.