Як розібрати sony vaio pcg. розібрати sony vaio pcg 71213m.

Іноді ноутбук необхідно розібрати, щоб почистити або призвести апгрейд. Однак інформацію щодо розбирання виробники представляють тільки спеціалізованим сервісів по ремонту комп'ютерної техніки. Так чи інакше, розібрати ноутбук можна і в домашніх умовах. Тільки робити потрібно це акуратно.
Вам знадобиться
  • - Викрутка
Інструкція
1
При розбиранні нетбука Sony Vaio спочатку необхідно зняти АКБ. Для цього потягніть відповідний фіксатор на нижній панелі пристрою і витягніть батарею.
2
Відверніть все болти з нижньої основи апарату, включаючи знаходяться під гумовими заглушками. Знімайте відповідні частини корпусу, які отсоединятся після видалення болтів.
3
Зніміть пластикову кришку з лівого петлі за допомогою тонкої викрутки, звільнивши внутрішні засувки.
4
Далі почніть знімати клавіатуру, відтягуючи верхню панель потихеньку на себе. Тягніть її до тих пір, поки клавіатура не буде повністю від'єднана від основи. Не поспішайте знімати її, для початку відключіть кабель, що йде від материнської пам'яті.
5
У частині корпусу, яка ближче до тачпаду, знаходиться слот для оперативної пам'яті. Вийміть непотрібну планку і замініть її. Вставте нову планку в відповідний слот. Щоб витягти оперативну пам'ять, злегка натисніть на слот, а потім відігніть його на кут приблизно рівний 45 градусам. Звільніть відповідні засувки. Після цього можна здійснювати заміну.
6
Щоб зняти жорсткий диск, від'єднайте плату з портами для USB і SD. Її тримають два гвинти, які необхідно відкрутити за допомогою тонкої викрутки.
7
Відверніть гвинт, який фіксує металеву пластину жорсткого диска. Підніміть жорсткий диск, від'єднайте шлейф. Для цього підніміть роз'єм, і витягніть з нього кабель.
8
Після апгрейда і прочищення зберіть пристрій в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Розбирання нетбука і всіх комплектуючих здійснюється на свій страх і ризик. Будь-яке пошкодження, завдане в процесі розбирання, не є гарантійним випадком. Також гарантія вважається недійсною, якщо корпус був відкритий користувачем.
Корисна порада
Перед розбиранням вийміть з ноутбука всі пристрої, зокрема SD-карти.