Як зберігати шини. Як зберігати колеса.

У багатьох автомобілістів два рази на рік виникає одне і те ж питання: як і де зберігати шини? Влітку потрібно якимось чином «законсервувати» зимовий комплект, взимку - літній. Давайте розберемося, як чинити з обувкой вашого авто перед початком нового сезону.
Вам знадобиться
  • - автомобільні шини (на дисках або без)
Інструкція
1
Насправді, варіанта всього два. Перший - якщо ви зберігаєте резину на дисках. В цьому випадку правильно буде помістити кожне колесо в пластиковий пакет, потім скласти їх в рівну стопку, один на одного. Ще можна підвішувати колеса на металевий гак, чіпляючи їх за диски.
2
Другий варіант зберігання - якщо шини без дисків. В цьому випадку вкрай не рекомендується складати покришки в стопку. Так нижні покришки під вагою верхніх можуть деформуватися. Помістіть кожну шину в пластиковий пакет, потім поставте їх вертикально, бічними сторонами притуливши один до одного (як книжки на полиці).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-POwNx0bc-k
Зверніть увагу
Обов'язкова умова для домашнього зберігання - плюсова температура. В ідеалі, температура зберігання автомобільних шин повинна бути в межах 15-20 градусів тепла.
Корисна порада
Якщо у вас немає гаража, а вдома зберігати шини ніде, є варіант звернутися в спеціальний сервіс по зберіганню гуми. Однак такий спосіб досить витратний, особливо якщо враховувати тривалість зимового сезону: добу зберігання обійдуться в 70-90 рублів. Цей варіант підійде хіба що власникам позашляховиків і дорогих автомобілів.