Як пофарбувати волосся в синій колір. Як фарбувати синькою волосся.

Глибокий і загадковий синій колір волосся підходить для найяскравіших творчих особистостей, які не бояться продемонструвати оточуючим свою індивідуальність. Проте в прагненні стати схожою на героїню фантастичного фільму, не можна забути і здоров'я волосся, без якого жодна зачіска не буде до лиця.
Вам знадобиться
  • - стійка фарба синього кольору;
  • - оттеночний бальзам.
Інструкція
1
Виберіть потрібний колір. Існують безліч відтінків одного синього тону. Синяво-чорне волосся виглядають не настільки екстравагантно: вони будуть лише відливати синявою при холодному освітленні. Важливе значення матиме одяг, аксесуари і макіяж, якими може бути доповнений образ. Використовуючи холодні відтінки тіней і бірюзові светри, ви підкреслите і синяву пасом. Насичений колір індиго безсумнівно зверне на вас увагу оточуючих, але і зробить акцент на зачісці, яка завжди повинні бути ідеальна. Світло-блакитні відтінки волосся зроблять образ більш ніжним і зворушливим, проте їх не варто використовувати, якщо ваша шкіра дуже бліда.
2
Враховуйте структуру і довжину волосся. Щоб отримати гарний насичений колір, волосся напевно доведеться знебарвлювати, після чого вони можуть стати тонкими і січеться. Будьте готові, що відновлення колишнього обсягу і здоров'я може зайняти кілька місяців, а частина пасом все ж доведеться зістригти. Чим темніше натуральний тон вашого волосся, тим більш потужну «хімічну атаку» їм доведеться пережити. Слід пам'ятати і про довжину. Найкраще яскраві кольори виглядають на коротких асиметричних або східчастих прямих стрижках. Власницям хвилястих і кучерявого волосся краще вибирати більш природні відтінки для фарбування. Сині хвилясті локони будуть виглядати як перука або викличуть недоречні асоціації з Мальвіною. В такому випадку, краще пофарбувати в синій не всі волосся, а пару пасом або чубок.
3
Пофарбуйте волосся нестійкою фарбою. Вона протримається на волоссі кілька тижнів, протягом яких ви звикнете до свого нового образу і визначитеся, чи подобається він вам. Оттеночний бальзам «РоКОЛОР» пропонує великий вибір кольорів. Він стійко тримається на волоссі по крайней мере 2 тижні і не псує волосся так, як це роблять фарби, що містять аміак і перекису. Однак наносити бальзам слід обережно: разом з волоссям він фарбує і шкіру. Альтернативною може стати фарба фірм «Stargazer», «SanoTint» і «Directions». Їх палітра включає відтінки індиго, які виглядатимуть досить яскраво в першу чергу на світлому волоссі. Темні пасма будуть відливати синім. Недоліком всіх цих коштів є нестійкість, та й потрапляти під дощ стане небезпечно. Під впливом води, фарба може потекти і забруднити шию, плечі і одяг.
4
Стійких фарб для волосся синього кольору практично немає. Зважившись на кардинальну зміну іміджу, варто знайти хорошого стиліста, який самостійно змішає декілька тонів. Близько до синього кольору пропонують фірми «Igora Royal» і «Schwarzkopf», однак отриманий відтінок буде не занадто вираженим. Щоб домогтися яскравого кольору, доведеться підтримувати тон за допомогою одного з засобів відтінків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dD4Nx6OxzOM
Зверніть увагу
Фарбування волосся в екстремальний колір - це завжди ризик. Отриманий колір напевно буде сильно відрізнятися від заявленого на упаковці.
Корисна порада
Синій колір дуже вимогливий до вибору одягу і аксесуарів. Продумайте ваш цілісний образ перед тим, як фарбувати волосся.