Як розбити вінчестер на розділи.

Багатьом людям буває необхідно розбити вінчестер на кілька розділів. Комусь зручніше зберігати ігри та фільми в різних місцях, комусь потрібно закрити розділ від сторонніх очей і захистити його паролем, тому питання про те, як же розділити жорсткий диск на декілька областей може іноді виникати.
Інструкція
1
Розбити диск на розділи можна величезним безліччю програм, які дуже просто знайти в інтернеті. Давайте візьмемо першу-ліпшу, наприклад EASEUS Partition Master Home Edition. Плюсами даної програми є її невеликий розмір і безоплатність, а в іншому вона може робити абсолютно те ж саме, що її більш громіздкі і дорогі побратими (ну може, за невеликим винятком). Завантажити її можна з сайту виробника http://www.partition-tool.com/download.htm. Натисніть на посилання Download from Download.com, яка знаходиться під назвою версії програми - Home Edition і збережіть її на жорсткий диск.
2
Запустіть програму установки і дотримуйтесь інструкцій. Після установки програма запуститься. Натисніть на кнопку Go to main screen. Перед вами з'явилися ваші жорсткі диски. Натисніть правою кнопкою на той розділ, який ви хочете розділити і виберете Resize/Move Partition.
3
Тут в рядку Partition size введіть розмір першої частини вашого диска і натисніть ОК. Ви побачите, що після диска з'явилася розділеного область, яка позначається, як Unallocated. Натисніть на ній правою кнопкою миші і виберіть Create partition. Можете задати ім'я нового диска в рядку Partition Label і вказати необхідний розмір, якщо хочете розбити простір, що залишився ще на кілька частин. Натисніть ОК.
4
Для того, що б застосувати зміни, натисніть на кнопку Apply в лівому верхньому кутку екрану. Якщо ви цього не зробите, ніяких змін не відбудеться. Дочекайтеся завершення роботи програми перезавантажте комп'ютер, якщо буде потрібно.