Як зняти гальмівний барабан.

Регламент проведення технічних робіт за сезонним технічного обслуговування, передбачає перевірку стану накладок гальмівних колодок. І якщо доступ до передніх колодкам полегшений, то для огляду задніх, на автомобілі ВАЗ 2106, потрібно зняти задній гальмівний барабан.
Вам знадобиться
  • Гучний ключ на 13 мм,
  • домкрат,
  • ключ для коліс.
Інструкція
1
Для виконання даної роботи необхідно встановити автомобіль на рівній поверхні. Потім, за допомогою домкрата, задня частина автомобіля встановлюється на надійну опору, після чого знімається колесо.
2
Далі на гальмівному барабані откручиваются два направляючих штифта, призначені одночасно і для їх кріплення, розташовані діаметрально протилежно.
3
змістилася на 90 градусів від отворів кріплення штифтів, ви виявите ще два різьбових отвори, призначених для вкручування в них двох болтів М8, які використовуються як знімача гальмівного барабана
4
Зазначені болти необхідно вкручувати по черзі, відчувши збільшення навантаження, потрібно переключитися на вворачивания іншого болта. Після того, як болти повністю закрутяться, барабан зніметься з піввісь.