Як пересунути важкий шафу. Як посунути в квартирі важку шафу.

Часто людина потрапляє в таку ситуацію, коли потрібно проводити ремонт у власній квартирі, а важкий шафа ну ніяк не хоче рухатися з місця, закриваючи підхід до стіни. Щоб пересунути важку шафу, не привертаючи великої кількості людей, потрібно дотримуватися простих правил, що, безумовно, приведе до успіху.
Вам знадобиться
  • дерев'яний держак (наприклад, від лопати),
Інструкція
1
Оцініть розміри шафи і його приблизну масу. Це допоможе вам зрозуміти, чи не призведе його пересування до порушення цілісності підлогового покриття або глибоким подряпин на його поверхні. Якщо підлога також планується змінювати, то побоюватися вже потрібно за цілісність самого шафи.
2
Нахилите шафа трохи вперед і підкласти під його задню опорну планку звичайний дерев'яний держак від лопати або іншого сільськогосподарського інвентарю (граблів, сапи та ін.) До місця опори шафи на підлогу.
3
Нахилите шафа трохи назад і протолкніте держак так, щоб ліва частина шафи повністю спиралася на нього.
4
Проробіть такі ж процедури з правою стороною шафи. Якщо все зроблено успішно, то шафа буде стояти на своєрідних дерев'яних роликах, перпендикулярних дверцят шафи.
5
перекати конструкцію з шафи і роликів на потрібне місце, переконавшись у тому, що опорні планки шафи не пошкоджені. Крім того, перевірте цілісність дерев'яних черешків, адже якщо вони пошкодилися, то від їх подальшого використання потрібно відмовитися.
6
Видаліть живці з-під шафи послідовними його нахилами. Живці при цьому можна вибити ногою.
7
Нахилите шафа вліво і вставте держак під опору вже паралельно дверцят шафи. У цьому випадку бажано використовувати більш довгі черешки, адже шафа може бути Багатостулкові, а значить, і широким.
8
Чи не зменшуючи нахилу, вставте другий держак і рівномірно розподіліть їх по площі основи шафи.
9
Далі шафу можна рухати в іншому напрямку. Завдяки цим нехитрим правилам можна здійснювати переміщення шафи навіть поодинці.
Зверніть увагу
Не забувайте, що дерев'яний держак не повинен бути надмірно тонким, інакше він лопне під вагою шафи.