Як зашити футбольний м'яч. Як можна зашити м'яч шилом.

Ви любитель гри у футбол і нещодавно купили новий м'яч , але він порвався. Викидати його не хочеться, адже м'яч фірмовий і дорогий. Тоді спробуйте зашити його. І ви зможете знову ганяти оновлений спортивний снаряд по полю.
Вам знадобиться
  • -капроновие нитки;
  • -шіло;
  • -металлізірованная нитка;
  • -пінцет і голка.
Інструкція
1
Використовуйте міцні і товсті нитки, підійдуть капронові. Вам знадобиться шило і петелька. Її виготовте самі, для цього візьміть пружну сталеву струну діаметром від 0,4 до 0,5 мм. Досить буде двох сантиметрів металевої нитки для виготовлення петельки. Нагрійте середину відрізка струни на полум'я свічки і потім зігніть її навпіл.
2
Тепер виготовте рукоятку петлі, що б було зручно тягнути нитку. Візьміть металевий стрижень діаметром 8-10 мм і затисніть в його середину кінці струни. Для цього вам знадобиться гвинт М5 - М6. Попередньо просвердлите отвір під різьбу. Тепер розширте трохи петлю на кінці, щоб нитка проходила. Надайте петельці форму невеликого гачка.
3
І безпосередньо про сам шві. Футбольні м'ячі складаються з п'ятикутних викрійок, в яких є готові отворами під нитки. Одна сторона п'ятикутника - один шов. Щоб його зашити візьміть близько п'ятдесяти сантиметрів нитки. М'яч Підшивайте внутрішнім швом - нитки повинні знаходитися всередині.
4
Спочатку розшийте порвані шви і переконайтеся, що далі вони не розходяться. Вузлик зазвичай розташовується біля кута п'ятикутника. Якщо він розійшовся - зав'яжіть його. Повторіть два - три рази.
5
Тепер в цей отвір пропустіть петельку. Вона повинна пройти через обидва отвори зшиваються п'ятикутників.
6
Кінець нитки вставте в петлю, і протягніть його через отвори. Кінці нитки повинні бути рівні. Після цього зав'яжіть подвійний вузол. Зав'язуйте вузол так, що б він опинився всередині м'яча.
7
Потім вставте петельку праворуч в наступні два отвори шва і тягніть один кінець нитки зліва направо. Протягнете один кінець нитки і вставте петельку в ті ж дві дірочки шва ліворуч, після цього тягніть другий кінець нитки справа наліво.
8
Далі повторіть цей процес. Коли дійдете до кута п'ятикутника міцно затягніть нитка, потягнувши за обидва її кінця, і зав'яжіть вузол на чотири рази. Якщо нитки залишиться на наступний шов - продовжуйте роботу. Якщо ні - обріжте і починайте шити заново. Останній шов не затягуйте сильно, а вузлик протолкніте дерев'яної сірником всередину м'яча.