Як вибрати сорочку чоловікові.

Сорочка є важливою частиною чоловічого гардероба. Незважаючи на величезний асортимент моделей, вибрати сорочку не так вже й складно, головне - знати кілька основних моментів, на які варто звернути увагу.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно звернути увагу на зазор між шиєю і коміром сорочки. Це дуже важливо, тому що якщо шия у чоловіка худа, зазор повинен бути приблизно 1 сантиметр, якщо шия коротка і повна - 1,5-2 сантиметри.
2
Не менш важливий момент у виборі чоловічої сорочки - форма коміра. На чоловіках з худим обличчям чудово виглядатиме сорочка з заокругленим комірцем. Недоліки довгої шиї здатний приховати комірець-стійка. Володарям повного особи варто віддати перевагу сорочкам з відкладним коміром з довгими кутами.
3
Про високу якість чоловічої сорочки можна судити за кількістю стібків на шві. Чим їх більше, тим краще. В ідеалі на 1 сантиметр шва має бути не менше 8 стібків.
4
У хорошої сорочки комір обов'язково повинен бути оснащений пластинами, це запобіжить втрату його форми після прання.
5
Все шви на чоловічій сорочці повинні бути точними і рівними, щоб тканина між ними не деформувалася після прання.
6
Подвійні шви - основний показник низької якості чоловічої сорочки. Виробники для того, щоб скоротити час на їх виготовлення, найчастіше використовують дві голки, що для споживача не є плюсом.
7
Ґудзики на чоловічій сорочці також грають дуже важливу роль. Вони мають бути тільки перламутрові.
8
Сорочка обов'язково повинна мати ластку, яка зміцнює кут між спинкою і поличкою.
9
Рукава в нижній частині, там, де з'єднуються з манжетою, повинні мати кілька складок. На самих манжетах, як правило, повинні бути гудзики, що не дозволяють рукавам розорюватися.
10
Петлі для гудзиків повинні бути тільки горизонтальними, а обметка виконана тільки вручну.
11
Якісна сорочка не повинна бути занадто короткою і вибиватися з брюк на спині і з боків, так як матеріал для хороших сорочок при виготовленні не економиться.
Справжні гавайські сорочки відрізняються високою якістю використовуваних для їх пошиття матеріалів, оригінальної забарвленням і бездоганним кроєм. Вони давно стали символом яскравості і багатства, атрибутом успішної людини. Особливо цінуються моделі, виготовлені на Гавайських островах вручну місцевими кравцями. Такі сорочки можна придбати і в Москві.
Відвідайте магазин «Вільний стиль». Він розташований за адресою: Москва, Сколковское шосе, д.31, торговий комплекс «Спорт хіт», другий поверх, павільйон 36. В асортименті магазину є великий вибір гавайських сорочок різних розмірів і відтінків за ціною від 1500 рублів. Телефон магазину: (495) 980-66-85.Ви можете придбати справжні гавайські сорочки в Москві, відвідавши магазин «Джинси з Америки», розташований за адресою: вул. Асєєва, буд.3, станція метро «Аеропорт». Тут представлені моделі таких брендів, як Pacific Legend, Matched Pocket та ін. Середня вартість однієї сорочки становить 3000 рублів - за цю ціну ви отримаєте справжнє гавайське якість. Якщо вас цікавлять більш дешеві моделі, які є імітацією гавайських сорочок, ви також можете придбати їх у вищевказаному магазині за ціною 600-800 рублей.Многіе жителі Москви для замовлення гавайських сорочок користуються спеціальними інтернет-ресурсами, що виробляють прямі поставки з Америки. Такий спосіб дозволяє уникнути придбання підробки, зшитою в Китаї, під виглядом оригіналу. Для покупки справжньою гавайської сорочки скористайтеся послугами інтернет-магазину: us-brand. На сайті представлені різноманітні гавайські сорочки за прийнятними цінами від 1000 рублів за штуку. Оплата доставки в Москву становить близько 500 рублів за кг і за тривалістю займає 7-10 днів. З усіма іншими умовами і способами замовлення гавайських сорочок з Америки ви можете ознайомитися на сайті інтернет-магазіна.Зайдіте на сайт ще одного інтернет-магазина - Gavaika, що здійснює прямі поставки гавайських сорочок з Америки. В асортименті магазину знаходиться безліч сорочок найрізноманітніших забарвлень і розмірів. Справжнє гавайське якість, гудзики з бамбука - все це вам пропонує дистриб'ютор цієї модного одягу. Для сировини використовуються виключно високоякісні матеріали. Середня ціна представлених на сайті сорочок становить 2100 рублів. Ви можете зв'язатися з менеджером магазину по телефону в Москві: +7 (917) 5779613 та дізнатися способи оформлення замовлення та отримання товару.