Як наносити рум'яна на видовжене обличчя. Як правильно наносити рум'яна.

Рум'яна - це не тільки прекрасний спосіб швидко освіжити особа, зробити його більш молодим і відпочив, а й ефективний інструмент для корекції його форми. За допомогою рум'ян широке обличчя можна візуально звузити і надати йому більш витончений вид, а витягнуте, худорляве зробити більш пропорційним і гармонійним. Важливо тільки знати, як правильно підбирати і наносити рум'яна в залежності від типу особи.
Вам знадобиться
  • - сухі або жирні рум'яна різних відтінків;
  • - дзеркало;
  • - кисть для нанесення і розтушовування;
  • - ватяні палички або диски для корекції.
Інструкція
1
Завдання будь-якого макіяжу полягає не тільки в тому, щоб надати шкірі більш доглянутий, свіжий вигляд, але також скорегувати риси обличчя, зробивши його більш правильним, підкреслити достоїнства і замаскувати недоліки. Рум'яна більшою мірою, ніж будь-яка інша декоративна косметика, дозволяють візуально змінювати риси обличчя, надаючи їм іншу форму.
2
Зазвичай для власниць витягнутого, довгого особи характерні різко видатні вилиці і запалі щоки, що додають їх власниці втомлений, виснажений вигляд. Довге підборіддя і високий лоб тільки додатково погіршують загальне враження. Однак за допомогою рум'ян різних відтінків можна ефективно скорегувати цей недолік і створити видимість правильного овалу обличчя.
3
Будь макіяж завжди потрібно починати з нанесення денного живильного крему, так званої «бази». Її основне призначення - захищати шкіру від зовнішніх впливів і створювати рівну основу для декоративної косметики. Наступним кроком є нанесення тонального крему, який повинен вирівняти шкіру і надати їй рівний, гарний відтінок.
4
Після того, як тональний крем повністю завдано, можна переходити до візуальної корекції обличчя за допомогою рум'ян. Основним завданням для витягнутого худого особи є зорове зменшення чола й підборіддя і надання невеликої округлості щоках. Щоб зробити менш помітним високий і широкий лоб, нанесіть трохи тональних сухих рум'ян темного відтінку по лінії росту волосся і на скроневі області. Тільки не перестарайтеся - рум'яна не повинні кидатися в очі.
5
Скорегувати довгий підборіддя можна за допомогою сухих рум'ян теплого персикового або бежевого кольору. Якщо шкіра досить засмагла, можна скористатися бронзатором. Нанесіть трохи рум'ян на саму виступаючу частину підборіддя і ретельно розтушуйте їх пензлем. Вилиці й щоки потрібно покрити рум'янами більш світлих кольорів: від ніжно-рожевого до персикового. Наносити рум'яна потрібно спочатку на центральну частину щік, поступово піднімаючись до вилиць і скронь. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати жирні відтінкові рум'яна, послідовність дій буде та ж сама. Але в цьому випадку рум'ян потрібно використовувати менше і стежити, щоб вони не створювали враження розфарбованої матрьошки.
Для того щоб правильно накладати рум'яна, потрібно точно визначити область нанесення.

Наприклад, для особи з невеликими щічками слід підкреслити вилиці, тим самим додавши чіткості особі. Потрібно втягти щоки і нанести рум'яна по лінії, що проходить під вилицями, направляючи пензлик вгору до уху.Хорошіе компактні рум'яна надають особі природний вигляд, для них застосовують широку пухнасту кисть. Розсипчасті рум'яна потребують гарній вправності: кисть вмочається в рум'яна, потім стряхиваются надлишки. Після чого їх можна накладати на обличчя. Досить популярні рум'яна у вигляді кульок. Особливий інтерес викликають моделі з різними відтінками кульок. Їх наносять об'ємної широким пензлем на щоки, лоб, підборіддя, тим самим надавши особі красиві контури.Румяна кремообразного виду потрібні для сухої шкіри - вони надають гарний блиск і ідеально підходять для вечірнього мерехтливого макіяжу. Крем-рум'яна наносяться кінчиками пальців, потім чіткими рухами розтушовують на необхідній області. Надлишки можна прибрати за допомогою звичайних ватних дісков.Чтоби згладити незграбність форми обличчя, лінії, походящие під вилицею, не проводяться - наносити рум'яна слід прямо на вилицю, при цьому штрих повинен бути досить широким, а рухи практично горізонтальнимі.Для грушоподібної форми обличчя бажано затемнити нижню частину щік. Рум'яна наносяться практично вертикальними рухами, починаючи від рівня підборіддя у напрямку до вуха, утворюючи новий красивий контур ліца.Обладательніца широкої форми обличчя підійдуть щічки як у матрьошки - вони привертають погляд до його центру. Посміхніться і нанесіть рум'яна рожевого або персикового тону на виступаючі горбки. Не варто застосовувати занадто яскраві або темні відтінки рум'ян, допускаються тільки ледь вловимі тони і легкий мерехтливий блеск.Для того щоб скорегувати форму обличчя відмінно підійдуть рум'яна природних тонів (бронзовий або золотистий), щоб додати свіжість візьміть рожеві відтінки. Рум'яна рожевих тонів не повинні заходити за кордон очей - ваше обличчя прийме хворобливий вигляд. Для повсякденного використання підбирайте матові рум'яна, для вечірнього макіяжу відмінно підійдуть рум'яна з сяючим еффектом.Наносіть рум'яна бажано при денному світлі. Необхідно, щоб відтінок їх точно підходив під гамму вашого макіяжу. Рожевий відтінок відноситься до холодної гамі, коричневий до теплої.