Як плести ланцюга.

Ви початківець ювелір, або просто вирішили на дозвіллі долучитися до прекрасного - мистецтва створення ювелірних прикрас. Найпоширеніші і популярні з них, звичайно ж, ланцюжки. Немає такої людини, хто не одягав таку прикрасу хоча б раз в житті. Що б самостійно сплести найкрасивішу ланцюг, необхідно спочатку навчитися елементарного плетінню.
Інструкція
1
Найпростіше плетіння ланцюга «ланка в ланку». Що б створити такий ланцюг вам потрібно буде виконати три основних процедури: виготовити ланки, потім додати їм форму і вже після цього, сплести їх в ланцюг. Спочатку запаяти кінці ділянок і потім починайте їх сплітати в ланцюг.
2
Додавайте ланки по одному, вони повинні мати одну спрямованість. Кожне нове ланка протягують через попереднє. Плетіть ланцюг в одному напрямку.
3
Дотримуйтесь відповідність діаметра дроту розміром петлі і щільності візерунка. Не використовуйте дуже тонкий дріт, якщо навивати її на великий ригель. В іншому випадку ви сплете занадто тендітну ланцюг. А якщо ж, навпаки, будете використовувати товстий дріт для звичайного ригеля, то ланцюг буде важко плести.
4
Не використовуйте при плетінні дріт діаметром менше 24 калібру, при згинанні вона може деформуватися. Використовуйте двадцять четвертий калібр, лише в тому випадку, коли будете навивати такий дріт на ригель дуже маленького діаметру. Ланцюг «ланка в ланку» має ажурне плетиво, і якщо ви сплете її неакуратно і неточно, петлі будуть нерівними, і вона буде виглядати неохайно.
5
сплавляли ланцюг в спеціальних умовах. Нагрівайте ланка так, щоб метал в точці з'єднання розплавився і потік. Він повинен заповнити простір між кінцями ланки. Якщо ви зробите все правильно, то повинно вийти ланка, яка буде безперервної петлею з однорідного металу без місця стику. Таке ланка буде витримувати навантаження при плетінні.
6
Перед тим, як ви будете заплітати ланки в ланцюг, надайте їм форму. Розтягуйте, здавлюйте і згинайте їх, поки вони не стануть ідеальними.
7
Ще один різновид плетіння - подвійний ланцюг «ланка в ланку». Що б її створити дотримуйтесь наступних рекомендацій. В перпендикулярно розташовані стислі ланки, додавайте ланка через останній і передостанній сегменти нарощуваною ланцюга.
8
У підсумку ви створите міцну ланцюг з щільним орнаментом. Він буде і красивим і довговічним. Подвійна ланцюг одна з найбільш часто використовуваних варіантів плетіння «ланка в ланку». Її виготовляли в старовину, не загубила вона своєї актуальності і сьогодні.
9
Процес плетіння ланцюга «ланка в ланку» більш простий, ніж при виготовленні інших виробів. При створенні ланцюга «ланка в ланку» дуже легко скорегувати відхилення.
Вузькі ланцюжка різної довжини - універсальне прикрасу. Одягнувши кілька коротких різнокольорових ланцюжків на зап'ясті, ви створите набагато більший акцент за допомогою яскравих кольорів і несподіваних переходів. А довга вузька ланцюжок, кілька разів загорнута навколо шиї, стає шикарною альтернативою бусам. І не важливо, з чого вона зроблена: з металу, скляних намистин або дрібного бісеру.
Вам знадобиться
  • Бісер різних кольорів;
  • Тонка волосінь
Інструкція
1
Для першої ланцюжка використовуйте бісер тільки одного кольору. Важливо, щоб усі бісеринки були однаковими за розміром, інакше ланки ланцюжка будуть нерівними і некрасивими. Відріжте шматок волосіні завдовжки 60-70 см. Візьміть обома руками кінці. На правий кінець надіньте чотири бісеріни заздалегідь обраного кольору. Дотягніть їх до середини волосіні.
2
Другим кінцем пройдіть останню з набраних бісерин в зустрічному напрямку, щоб вийшов ромб. Затягніть його, щоб волосінь не виднілася між бісерінамі. Зверніть увагу, що кінці помінялися місцями. Той, що був справа, виявився зліва, і навпаки.
3
Одягніть на правий кінець чотири бісеріни, підтягніть до вже готового ромбу. На лівий кінець наберіть три, пройдіть в зустрічному напрямку останню бісерину, надіти на правий кінець. У вас вийшов своєрідний еліпс. Затягніть його, не спотворюючи форму і не зміщуючи вже сплетений ділянку. Кінці волосіні знову помінялися місцями.
4
Наберіть на правий кінець дві бісеріни, а на лівий одну. Знову пройдіть лівим кінцем крізь крайню бісерину праворуч, знову затягніть. Чергуйте в ланцюжка ланки-ромби і ланки-еліпси, набираючи на правий кінець то по дві, то по чотири бісеріни.
5
Коли волосінь закінчиться, відріжте ще один шматок. Зв'яжіть кінці старого і нового шматків ткацьким вузлом. Продовжуйте роботу, поки не сплете ланцюжок потрібної довжини. Зупиняйте роботу кожні півгодини, щоб дати очам відпочинок, порухатися, розім'яти спину.
6
Сплетіть ще одну таку ланцюжок, змінивши колір або створивши малюнок. Якщо вам потрібен орнамент, то попередньо прорисуйте його ескіз на папері кольоровими олівцями. Не створюйте схему в процесі роботи, особливо на початковому етапі: якщо щось не заладиться, доведеться розпускати, починати заново. Пожалійте себе, заощаджуйте собі час і сили.