Як вибрати відповідний колір волосся.

Будь-яка жінка знає, що найпростіший спосіб кардинально змінить свій імідж це перефарбувати волосся в інший колір, примірявши на себе образ фатальної брюнетки або рудої бестії. Щоб новий стиль припав до обличчя, необхідно враховувати тип своєї зовнішності, тон шкіри і структуру волосся.
Інструкція
1
Стилісти і косметологи ділять типи жіночку краси на чотири категорії, поетично названі в честь пір року. Дівчина - «весна» володіє блідою шкірою, світлими очима блакитного або сірого відтінку, натуральними світлим волоссям. До них краще підбирати золотисті відтінки блонда, медові тони. Занадто яскраві кольори невигідно оттенят блідість шкіри, тоді як синяво-чорні або каштанове пасма будуть виглядати неприродно.
2
Представницям «літнього» типу жінок йдуть практично всі кольори. Для них характерна шкіра теплих персикових відтінків, світла, але без порцелянової блідості, яка поєднується практично з будь-яким кольором волосся. Не рекомендуються лише найтемніші відтінки, які будуть контрастувати з кольором брів і вій. Власницям жовтуватою шкіри краще уникати русявих квітів, вибираючи більш холодні відтінки блонда.
3
Руді відтінки найбільше підійдуть жінці - «осені». До цього типажу відносяться дівчини з темно-русявим або світло-каштановим волоссям, зеленими, сірими і карими очима. Їм особливо йдуть кольору з додаванням червоної нотки: всі відтінки мідного, гірчичного, колір під «червоне дерево».
4
Красавицам «зимового» типу з блідою шкірою, темним волоссям і очима припадуть до обличчя все шоколадні і деревні каштанові тони. Зі світлої гами не рекомендуються попелясті кольору, оскільки вони вимагають ретельного освітлення волосся.
5
Вибирайте відтінок волосся в залежності від того образу, який ви хочете створити. Ніжним романтичним особам підійде тепла і світла палітра: все медові відтінки, золотисто-руді і мідні. Пристрасним натурам слід звернути увагу на вогненно-рудий колір. Молоді дівчата, які не соромляться продемонструвати всьому світу свою індивідуальність, можуть вибрати екстремально рожеву або синю фарбу. Щоб отримати яскраві відтінки, волосся доведеться освітлювати, що досить шкідливо. Компромісом може стати кілька кольорових пасом або пофарбована в контрастний колір чубчик.
6
Підбирайте колір до стилю одягу і косметики. Купуючи нову фарбу для волосся, слід бути готовою до того, що улюблені тони помади і рум'ян відправляться на дно косметички. Любителькам природного макіяжу підійдуть світло-русяве, попелясті кольору. Блискучі тіні і ягідний блиск для губ краще поєднуються з теплими кольорами волосся, від золотистого до м'якого каштанового. З рудими волоссям виграшно виглядатимуть димчасті тіні для повік і помада природних червоних або сливових квітів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що чим більше сподобався відтінок відрізняється від основного тону вашого волосся, тим помітніше будуть відросло коріння, значить і волосся доведеться фарбувати частіше.
Корисна порада
Деякі відтінки блонда складно отримати, фарбуючи волосся самостійно. Краще звернеться до професійного стиліста.