Як покласти кахель на дерев'яну підлогу. дерев'яна підлога Як покласти кахель.

Щоб викласти плитку на дерев'яний пол , потрібно переконатися, що підлога має тверду, рівну поверхню. Якщо вона не рівна, необхідно зробити підкладки, які допоможуть вирівняти поверхню.
Вам знадобиться
  • ДСП;
  • саморезы;
  • уровень;
  • сетка;
  • кисть;
  • латекс;
  • жидкое скло;
  • вода;
  • пісок.
Інструкція
1
Підготуйте підлогу. Видаліть повністю фарбу і лакове покриття. Обробіть його. Монтажною піною гідроізолюючим стики між стіною і ДСП.
2
Обробіть ДСП захисним просоченням або розігрітій оліфою (будьте обережні - це огнеопасно). Якщо в підлозі є щілини, закрийте їх за допомогою герметика.
3
За допомогою кисті, товстим шаром обробіть ДСП латексом. Використовуйте максимально широку кисть.
4
Негайно, після обробки викладіть на поверхню малярську сітку і залиште її до повного висихання.
5
Після того, як сітка висохне, прикріпіть її до ДСП саморізами. Не шкодуйте смаорезов, вони потрібні, щоб було повне прилягання до сітки.
6
Обробіть поверхню наступною сумішшю: 2 частини рідкого скла, 1 частина води, 2 частини крупного піску. Щоб підлога «не гуляв» і «не скрипів», можна і простіше зняти його повністю до бетону і зробити нову стяжку.
7
Коли склад повністю висохне, прикладіть рівень і подивіться, чи став пів рівним. Потім на оброблену поверхню можна укладати кахель.
8
Визначте місце, звідки ви будете починати укладання кахлю, заміряйте кути, зробіть розмітки.
9
Приготуйте розчин цементу, змішайте його з будівельною мастикою. Це допоможе міцно приклеїти кахель до поверхні. Таким чином, він буде міцний і стійкий до руйнування.
10
Плитку накладайте залежно від її малюнка рівними рядами. Між швами, зробіть затірку, приберіть зайвий шар цементу. Не чекайте, коли він висохне, робіть це відразу.
11
Якщо ви сумніваєтеся, що самі можете правильно укласти плитку, довірте цю справу професіоналам, вони знають свою справу, і зроблять все якісно і в більш короткі терміни.
Зверніть увагу
Якщо підлога буде не рівний, можуть в майбутньому з'явитися тріщини на плитці.
Корисна порада
Щоб стать не видавав скрипів, необхідно зробити його якісно, не упускаючи ніяких важливих деталей. Простежте за тим, коли ви будете викрадати кахель, поверхня повинна бути рівною.