Як вибрати накладні вії. накладні вії Як вибрати.

Накладні вії роблять очі будь-якої жінки чарівними. Немов стріли Купідона довгі красиві вії простромлюють чоловічі серця і кидають їх до жіночих ніжок. Але вибираючи накладні «стріли» потрібно дотримуватися кількох правил, інакше ваші очі будуть привертати увагу оточуючих не таємничим поглядом, а недоглянутих, неохайним виглядом.
Вам знадобиться
  • Будуть потрібні накладні вії і спеціальний клей, пінцет і щіточка для вій.
Інструкція
1
Перш ніж перейти до власне процесу вибору накладних вій давайте прояснимо, які їхні плюси. Отже, накладні вії роблять очі більш виразними, але це ще не все. Порівняно з нарощеними віями накладні більш екологічні, від них не буває роздратування, волога на них не впливає, вони не течуть і не відвалюються, їх не потрібно коригувати протягом дня.Відов накладних вій два - пучки і суцільні стрічки. А різновидів багато - кольорові, зі стразами, з пір'їнками та іншими прикрасами, а також різноманітною довжини і з різним вигином.
2
В першу чергу вирішіть для себе, як ви хочете виглядати, який образ потрібно створити - від цього залежить, який саме тип вій ви виберете. Якщо ви йдете на дискотеку, вечірку або інше розважальний захід - сміливо обирайте кольорові вії. Якщо ж ви йдете на побачення - зупиніть свій вибір на класичних чорних віях.
3
Якщо ви просто хочете додати густоти своїм природним віям - виберіть накладні вії не дуже довгі і не занадто густі, швидше пучкові, інакше очі здаватимуться неприродними, особливо в денний час. А от якщо ви вечір, наприклад, вирушаєте в театр - «надіньте» довші і пухнасті вії, краще, якщо це будуть ресничние стрічки. В цьому випадку ви не тільки отримаєте більш глибокий і виразний погляд, а й будете схожі на фатальних голлівудських красунь.
4
С віями визначилися, починаємо накладати. Знежирте повіку і зніміть макіяж. Причешіть свої природні вії, надайте їм правильний напрямок
5
Візьміть ресничную стрічку або пучок вій, нанесіть на підставу крапельку клею. Дайте клею «взятися», і почніть приклеювати вії від внутрішнього краю століття до зовнішнього, як можна ближче до коріння природних вій. У зовнішнього куточка приклеюються найдовші вії. Щоб вії краще прикріплялися - злегка на них натискайте.
6
Якщо ви користуєтеся пучками - відразу вирішите, в яких місцях ви будете їх кріпити, якщо стрічками - підходять вони вам за розміром. Якщо стрічки занадто довгі - прикладіть їх до століття, укладіть так, як потрібно і акуратно обріжте манікюрними ножицями до потрібної довжини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8EJou8r5sko
Зверніть увагу
Перед сном обов'язково знімайте накладні вії, для цього сполосніть обличчя теплою водою і притисніть до очей ватяні диски, просочені рослинним маслом.
Корисна порада
Під час процедури намагайтеся не моргати. Для нижніх вій існують спеціальні вії.