Як спіймати норку.

У норки невеликі розміри. Звірятко має гнучке видовжене тіло, короткі хвіст і кінцівки. Життя норки протікає, як правило, біля водойм з крутими і обривистими берегами, зарослими очеретом. Іноді норку можна зустріти в болотах.
Вам знадобиться
  • капкан, приманка, береста, трава, мох, гілки
Інструкція
1
Для лову норок використовуйте тарілкові капкани. Визначте місце їх установки. Оскільки звірок селиться біля коріння дерев під зруйнованими берегами, капкан з приманкою краще встановлювати тут. Визначити точне місце знаходження звірка нескладно. Досить пошукати сліди від лапок.
2
Завдання мисливця зміцнити приманку так, щоб норка не змогла минути капкан. Для цього в заздалегідь знайдене і підготовлене поглиблення покладіть все, що попадеться під руки. Це можуть бути гілки, каміння, листя - будь-який природний матеріал. В результаті має вийти мініатюрний курінь.
3
На вході шалашика встановіть капкан. У дальньому кінці помістіть приманку. Хто має досвід полювання на норок, знає, що для цієї мети зручно використовувати кору берези. Зніміть з висохлого ствола берестяної чохол. Один кінець закрийте і покладіть в нього приманку.
4
Встановіть трубу поруч з місцем проживання норки. В кінці труби помістіть капкан. Якщо полювання відбувається в холодну пору року, важливо стежити за тим, щоб в механізм капкана не потрапила вода. Для цього пристрій необхідно правильно встановити.
5
Покладіть під капкан листя, гілки, суху траву, мох. Таким чином, капкан НЕ примерзне до землі. Оскільки незнайомі предмети у норки викликають більше цікавості, ніж страху, капкан маскувати не обов'язково.
6
Норки - навколоводні тварини, тому порятунку шукають у воді. Знаючи це, капкан кріпите до кілочка, убитому на відстані повідця в воду. Таким чином, тварина, що потрапило в капкан, не зможе вилізти на сушу і потоне.
7
В якості приманки використовуйте свіже м'ясо лісової дичини. Наприклад, тетерева, рябчика або глухаря. Також можна використовувати шматочки риби. Однак запах риби куди менше тягне норку, ніж запах свіжого м'яса.