Як зняти мірки одягу.

Для того щоб грамотно зняти мірки одягу потрібно дуже багато параметрів. Крім того, необхідно розуміти по яким саме точкам прокладається сантиметр. Втім, за наведеним описом можна отримати дуже точні мірки як для блуз або піджаків, так і для брюк.
Вам знадобиться
  • -сантиметрові стрічка;
  • -ручка;
  • -папір.
Інструкція
1
Для того щоб правильно зняти мірки верхньої половини тулуба, тобто, наприклад, для блузок і піджаків, спочатку зробіть наступні вимірювання: заміряйте обхват шиї, грудей талії і стегон. Груди виміряйте по самим виступаючим точкам. Для точного вимірювання талії попередньо пов'яжіть на неї тасьму. Вимірюючи стегна прокладете сантиметр по самим виступаючим точкам сідниць.
2
Потім виміряйте центр і ширину грудей. Для ширини запишіть два параметри - найменше та найбільше відстань між пахвами. Тобто, заміряє над грудьми, а потім по грудях.
3
Тепер заміряти висоту плеча, грудей і бочка. Висоту плеча дізнайтеся так: від центру талії до заснування шийного хребця (по спині), це перший параметр і другий - від пояса вироби до вищої точки плеча. Те ж саме міряємо для переду: від планованого пояса вироби до плеча, проклавши сантиметр через груди. Висота грудей - відстань між підставою шиї і точкою між грудьми. Висота бочка - відстань від пахвової западини до пояса вироби.
4
Виміряйте ширину плеча - відстань між пахвами, який заміряється по спині.
5
Тепер зробіть виміри для рукава. Зігніть руку в лікті і запишіть відстань від плеча до зап'ястя. Окремо запишіть отримати довжину до ліктя, окремо до зап'ястя. Виміряйте обсяг руки (відразу під плечем) і обхват самого зап'ястя.
6
Для пошиття штанів потрібно ще ряд параметрів. Спершу виміряйте глибину кроку - це відстань від пояса вироби ззаду до пояса вироби спереду, стрічка при цьому прокладається між ніг. Потім визначте довжину брюк - це відстань від пояса до планованого низу виробу. Заміряйте також висоту сидіння - відстань від пояса вироби до кінця сідниць (міряється по центру сідниці). Врахуйте обхват стегна (ноги) і косою обхват стегна (завмер ноги як би по нижній лінії трусів).