Як прати перуку.

Перуки завжди актуальні - за допомогою них можна миттєво і кардинально змінити образ, приховати невдалу зачіску, приміряти на себе новий імідж. Щоб перуку довго служив вам і радував око, необхідно правильно доглядати за ним. Вони бувають з натуральних і штучних волосся, догляд за ними різниться.
Інструкція
1
Перуки із натурального волосся дозволяють їх фарбувати, завивати на бігуді, укладати, робити хімічну завивку і так далі. Після використання перуку потрібно акуратно розчесати гребінцем з рідкими зубами, часто вони продаються разом з перукою.
2
Зберігати його краще на круглій болванці, що повторює форму голови. Краще всього, якщо ви часто користуєтеся перукою, віддавати його в спеціалізовану чистку. Але можна також почистити його вдома, самостійно.
3
Спочатку потрібно підготувати перуку до миття. Акуратно розчешіть його по всій довжині, щоб не було поплутаних волосся. Розчісуйте так само, як і живі волосся - від кінчиків до коренів, якщо волосся довге.
4
Перуки потрібно не прати, а скоріше мити, як ви миєте голову. Використовуйте манекен, на якому зберігається перуку. Намочіть волосся водою (краще з душу, поливаючи по напрямку від росту волосся). Нанесіть шампунь, дбайливо, прагнучи не плутати волосся, помийте. Потім нанесіть кондиціонер - щоб волосся легко розчісується і укладаються, розподіліть його по всій довжині, потім зачекайте кілька хвилин і змийте холодною водою/
5
Отожмите акуратно, не перекручуючи, перуку в махровому рушнику, потім залиште висихати. Після того як перука висохне остаточно (не використовуйте для сушки фен - це зашкодить волосся), розчешіть його. Після цього можете укладати його так, як вам необхідно або відразу надіти.
6
Штучні перуки можна стирати. Наберіть в чистий таз теплої води, додайте в нього шампунь і замочіть перуку міну на десять-п'ятнадцять.
7
Поперіть його, відіжміть (просто стиснувши в руках, не викручуючи, як білизна), а потім прополощіть в холодній воді. Ефект буде краще, якщо ви додасте кондиціонер, який додаєте при пранні. Результат буде схожий - штучне волосся будуть легше розчісуватися, краще вкладатися, чи не будуть електризуватися.
8
Отожмите перуку в рушник, знову ж уникаючи і викручуючи, а потім залиште сушитися. Також не використовуйте фен для сушіння і не розчісуйте, поки волосся остаточно не висохнуть. Робити це потрібно раз в два місяці.