Як завити волосся на бігуді. зачіски з електробігуді.

У вас прямі волосся , але так хочеться отримати веселі кучерики! Здавалося б, що може бути простіше? Береш бігуді і приступайте до роботи. Справа ця не хитра. А ось і ні! Для отримання хорошої завивки вам доведеться врахувати деякі тонкощі.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що завивку слід робити на чисте волосся. Тому, перш за все, помийте голову і підсушіть волосся рушником або феном. Вони повинні залишатися вологими.
2
Тепер визначитеся, що саме ви хочете отримати в результаті завивки. Бігуді бувають різних розмірів, і вид ваших локонів буде прямо залежати від цього. Широкі великі бігуді допоможуть вам отримати пишну зачіску з великими локонами. Чим тонше бігуді, тим, відповідно, більш дрібними і пружними будуть ваші кучері.
3
Розчешіть волосся і приступайте до завивки. Намагайтеся брати пасма волосся приблизно однакового обсягу. На більш великі бігуді накручуйте пасмо більшого обсягу, ніж при використанні дрібних бігуді. В процесі завивки зволікайте волосся сильніше. Для того щоб вони отримали додатковий обсяг.
4
Під час завивки змочуйте кожне пасмо волосся спеціальним звичним для вас засобом укладання. Таким чином, ви збережете свою зачіску довше, ніж без використання мусу або пінки. Забудьте про пивні дріжджі і цукрові сиропи. Ці способи були гарні в часи дефіциту косметичних засобів. Хоча якщо вам подобатися підманювати мух і бджіл, продовжуйте псувати ваше волосся подібним чином.
5
Сушіть завивку так, як вам зручно. Скористайтеся феном, якщо ви обмежені в часі або надайте волоссю висохнути природним способом. Якщо ви побоюєтеся, що при застосуванні фена волосся, ретельно завиті на бігуді, скошлати, просто використовуйте спеціальну сіточку для волосся.
6
Після того як ваші волосся просушені в достатній мірі, приступайте до процедури зняття бігуді. При цьому, якщо ви робили завивку на спіральні бігуді, акуратно викручуйте їх з отриманого локона. Втім, будь-які бігуді слід знімати не кваплячись, по одній штуці. Зайва поспіх порушить структуру вашої завивки.
7
Розчісуйте завиті локони за допомогою гребінця з рідкими зубцями. Після закінчення роботи використовуйте лак для волосся, щоб закріпити вашу зачіску. Дрібним або спіральним кудрям надайте мокрий ефект, завдавши трохи гелю на кожне пасмо.