Як регулювати клапана. різко захворів лівий бік.

Досить часто в автомобілі починає голосно шуміти карбюратор, і виникає таке відчуття, ніби машина зараз розвалиться. Є велика ймовірність, що це пов'язано з поганою регулюванням клапанів або з виникненням щілини між клапанами двигуна. Один з цих клапанів запускає в циліндр горючу суміш, а інший в цей час випускає все відпрацьовані гази. Причому механізм роботи клапанів і приводить їх в дію, а також встановлює необхідний інтервал і порядок їх роботи.
Інструкція
1
Після нагрівання двигуна всі його складові деталі сильно розширюються, в результаті чого виникають щілини між клапанами, які й потрібно правильно відрегулювати, інакше несправність може привести до поступового зниження ефективності спільної роботи всього двігателя.Для того, щоб вам перевірити і почати регулювати клапана, необхідно розібрати частину двигуна в його холодному стані. Потім потрібно взяти плоский щуп, за допомогою якого можна легко промацати теплової зазор між клапанами.
2
Після того, як ви намацаєте цей зазор, потрібно відрегулювати його ширину за допомогою повороту регулювального гвинта на коромислах, або спеціальної голівки регулювального болта в потрібну сторону.
3
Після чого можна починати регулювання положення самих клапанів, які ви встановлюєте в верхню мертву точку для такту стиснення циліндрів. У такому положенні обидва клапана вашого двигуна будуть закриті, а всі коромисла клапанів циліндра стануть вільно розгойдуватися в межах даного зазору.
4
Потім можна опустити в зазор контргайку і за допомогою регулювального болта встановити їх в горизонтальне положення, при цьому не змінивши ширини зазору. Відразу ж затягніть контргайку, інакше ваш результат не буде закріплений. Після цього, можна відновлювати всю конструкцію циліндра в двигуні і перевіряти шум в двигуні за допомогою поворотів колінчастого вала на півоберта.
5
Таким чином, якщо звуку в двигуні виникати не буде, можна з упевненістю визнати, що ви самі полагодили двигун і змогли відрегулювати клапана на циліндрах.
Для того щоб компенсувати теплове розширення клапанів, конструкцією двигуна передбачений зазор між торцем стержня клапана і кулачком распредвала. Якщо цей зазор буде вище норми, клапан буде не повністю відкриватися, якщо нижче норми - клапан не буде повністю закриватися.
Вам знадобиться
  • - комплект автомобільного інструменту;
  • - лезові щупи;
  • - ключ храповика коленвала.
Інструкція
1
Регулювання теплових зазорів між коромислами і клапанами проводите на холодному двигуні ЗМЗ-402. При цьому кріпильні гайки головки блоку і стійок осі коромисел повинні бути затягнуті з необхідним зусиллям. Зніміть корпус повітряного фільтра і карбюратор. Від'єднайте трубку відводу картерних газів. Від'єднайте трубопровід вакуумного регулятора датчика-розподільника запалювання.
2
Зніміть кришку коромисел клапанів (кришку головки блоку), відвернувши 6 болтів її кріплення. Поршень першого циліндра встановіть у верхню мертву точку (ВМТ) такту стиснення. Для цього провертайте колінвал доти, поки третя мітка його шківа не співпаде з відповідним покажчиком на кришці шестерень. Обертання коленвала проводите за допомогою спеціального ключа, встановленого на його храповик.
3
Переконайтеся, що впускний і випускний клапани в цьому положенні повністю закриті, а коромисла клапанів вільно повертаються. Перевірте щупом зазор між коромислом і клапаном. Величина зазору для всіх впускних клапанів повинна бути 0,4-0,45 мм. Величина зазору для випускних клапанів першого і четвертого циліндра повинна бути 0,35-0,4 мм, для другого і третього циліндрів 0,4-0,45 мм. При нормальному зазорі щуп повинен входити в зазор з невеликим опором.
4
Якщо величина теплового зазору вимагає регулювання, відверніть контргайку на регулювальному гвинті за допомогою підходящого гайкового ключа. При цьому іншим ключем утримуйте регулювальний гвинт від мимовільного провертання. Зазор скоректуйте повільним поворотом регулювального гвинта з одночасним безперервним контролем величини зазору. Після закінчення регулювання затягніть регулювальний гвинт контргайкой. При цьому знову ж утримуйте його ключем від випадкового зсуву. Повторно перевірте зазор. Тим же самим чином відрегулюйте зазор іншого клапан першого циліндра.
5
Проверніть колінвал двигуна на 180 градусів і виконайте регулювання зазорів клапанів на другому циліндрі, використовуючи вищеописаний алгоритм дій. Потім проверніть коленвал ще на 180 градусів і відрегулюйте зазори клапанів четвертого циліндра. Після цього знову проверніть коленвал на 180 градусів і відрегулюйте зазори клапанів третього циліндра.