Як виправити горб. Як усунути горб на Спен.

горбатого (кіфоз) - являє собою викривлення верхнього відділу хребта. Воно може розвиватися при ураженні як одного, так і декількох хребців. Пацієнти, яким ставлять діагноз, зазвичай приходять до лікаря з одним і тим же набором скарг. Зокрема, їх мучать болі в спині або шиї, знижується чутливість і сила в ногах, відбувається оніміння кінцівок. Як же виправити горбатість?
Інструкція
1
Виправити горб можна активно рекламуються методами мануальної терапії. Вони активні, по-перше, тільки при першого ступеня кифоза, і, по-друге, якщо їх застосовує кваліфікований фахівець. Ні в якому разі не піддавайтеся на вмовляння сумнівних шарлатанів, селищах миттєве зцілення! Звертайтеся за допомогою тільки до досвідченого лікаря. Пам'ятайте також, що при мануальної терапії завжди є ризик зсуву хребців і інших важких ускладнень.
2
Також можна видалити горб хірургічним шляхом. Показаннями до такому лікуванню кифоза є: 1. Виражений больовий синдром, усунути який методами консервативного лікування НЕ удается.2. Швидке прогресування кифотической деформації хребта, при якій спостерігається утиск нервових структур спинного мозку, порушення функцій дихання і кровообращенія.3. Виражений косметичний дефект, істотно знижує якість життя пацієнта.
3
Першим етапом хірургічного лікування кіфозу є усунення наявного викривлення хребта, після чого приступають до наступного етапу, основною метою якого є стабілізація досягнутого результату. Для цього використовують спеціальні стрижні і гвинти, які виготовляються з дуже міцних матеріалів, що не володіють магнітним дією, наприклад, титан і сплави на його основі. Ці матеріали мають біологічну інертністю і не відторгаються організмом пацієнта.
Зверніть увагу
Хірургічне лікування кіфозу можна проводити тільки після повного припинення росту, тобто дітям і підліткам операцію ні в якому разі не можна проводити.
Корисна порада
Після операції пацієнтам рекомендуються частіше приймати водні процедури, морські купання і особливо плавання на спині, так як вони зміцнюють отриманий результат.