Як лікувати шип на п'яті. підтікання вод Яким буває кольором і відходження пробки.

Шипи на п'ятах або як ще їх називають, шпори, згідно зі статистикою, є у десятої частини всіх людей, причому і молодих, і літніх. Але переживають з цього приводу не все. Якщо шипи не заподіюють біль і не запалюються, з ними зазвичай нічого і не роблять. В іншому випадку, безумовно, їх слід лікувати, але спочатку визначте причину появи.
Інструкція
1
Обов'язково зверніться до лікаря, адже в корені вашої проблеми лежить, швидше за все, якесь захворювання, яке сприяло появі шипа. Лікар зможе визначити причину шпори і призначити таке лікування, яке позбавить вас не тільки від неї, але і від захворювання. Будь-які ж бабусині кошти тільки тимчасово знімуть біль, але проблема залишиться.
2
У більшості випадків причинами появи «шпори» є перевантаження або травма сухожилля. Якщо ви отримали травму, потримайте вашу кінцівку в стані спокою дві або три тижні. Для зняття болю можете використовувати які-небудь протизапальні препарати в таблетках або свічках. У медичних установах застосовують також лазеротерапію і масаж з використанням мазей протизапальної дії. Якщо ці заходи безрезультатні, то раз чи два проводять ін'єкцію кортикостероїдних гормонів в п'яту.
3
Якщо шип на вашій нозі запалився, тому що ви перевантажили ногу незручним взуттям, почніть носити більш вільну взуття. «Розвантажити» ноги ви можете за допомогою устілок і підп'ятників, а також ортопедичного взуття, яка замовляється в спеціалізованих установах.
4
Іноді шип запалюється через інфекційне ураження стопи. В цьому випадку, звичайно, подбайте про лікування основної інфекції антибіотиками, які вам повинен прописати лікар.
5
Для полегшення болю скористайтеся компресами на область п'яти (корінь хрону, чорна редька, капуста з медом, лист подорожника, прополіс) або розтираннями травами.
6
Зміцнюйте вашу імунну систему регулярним вживанням вітамінів A, B5, C, D, F, PP і мінералів (селен, цинк, кальцій, залізо, йод, марганець). Для вашої кістково-суглобової системи просто необхідний кальцій.
7
Постарайтеся позбутися від надмірної ваги - це теж зніме зайвий тиск на ноги. А дієта допоможе не тільки ногам, але і всьому організму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9VqwXiarUHU