Як встановити автомагнітолу. Як поміняти автомагнітолу самому.

В даний час просто неможливо представити новий автомобіль без хорошої аудіо- та відеосистеми. Адже для кожного автомобіліста величезне значення має те, який звук буде в машині, а також яка якість можна буде отримувати при прослуховуванні і прогляданні електронних носіїв. Саме тому встановити автомагнітолу хочеться самому, заощадивши при цьому деяка кількість грошових коштів.
Інструкція
1
Головним джерелом електрики в будь автомагнітоли є сучасний акумулятор. Він також є і найголовнішою небезпекою для якості звучання автомагнітоли та всіх її динаміків, тим більше, якщо клема «+» аудіосистеми потрапить на «-» клему харчування, або на одну з інших клем на динаміках.
2
Щоб підключити автомагнітолу, необхідно правильно провести з'єднання «плюса» і «мінуса» до акумулятора автомобіля. Але зате при підключенні до нього ви зможете отримати саму максимальну потужність звучання колонок і відсутність майже всіх перешкод і наведень звуку в автомагнітоли.
3
Найчастіше її підключають через замок запалювання або за допомогою прикурювача. Крім того, при підключенні вам необхідно перевірити, щоб плюсової роз'єм дроту був тільки мідним і багатожильним, інакше перешкоди в звучанні неминучі. Також такі дроти необхідно використовувати з більшим його перетином від 4 мм, а рекомендована довжина проводу повинна бути якомога коротшою.
4
Потім після вибору потрібного дроти вам необхідно на загальній відстані 40-50 см від плюсової клеми вашого акумулятора машини, встановити спеціальний додатковий запобіжник, який захищатиме вашу магнітолу від перегрівання і поломки. Цей провід повинен мати гарну ізоляцією, так як при з'єднанні з мінусовою клемою він може дати іскру і привести до пожежонебезпечної ситуації.
5
Прокладка же мінусового проводу повинна проводитися без різних видів скрутки і далекого розташування від споживачів енергії. Підключення плюсового і мінусового проводу до автомагнітоли здійснюється тільки після підключення до неї динаміків автомобіля. Акустичні дроти повинні бути також добре заізольовані.
6
Намагайтеся під'єднувати автомагнітолу до акумулятора тільки тоді, коли вироблені вже все підключення динаміків, і залишається лише під'єднати автомагнітолу до основного плюса. Якщо ви будете робити все строго за цим планом, то автомагнітола послужить вам досить довго, а звук буде приємно радувати своєю якістю.