Як вивести бліх у цуценяти. Як вивести кліщів у авчаркі яка годує цуценят.

В вашому будинку з'явився щеня, але, о жах: він постійно свербить і намагається себе викусивать. Не переживайте: у вашого вихованця звичайні блохи , яких необхідно вивести якомога швидше.
Вам знадобиться
  • -антіпаразітарний шампунь;
  • -антіпаразітарние ампули;
  • -антіпаразітарний нашийник;
  • -чемерічная вода;
  • -трава полину або пижма.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб позбутися від бліх - це помити вашого вихованця антипаразитарним шампунем. Зайдіть в будь зоомагазин або ветеринарну аптеку, де фахівці порекомендують шампунь, відповідний саме для вашого цуценя. Виконуйте інструкцію: витримуйте час нанесення шампуню, а також стежте, щоб ваш вихованець не ухитрився облизати себе в процесі миття.
2
Після шампуню можна нанести на холку вихованця спеціальну антипаразитарну ампулу (як правило, вони дають комплексний захист не тільки від бліх, а й від кліщів). Ампулу необхідно видавити на холку тваринного таким чином, щоб воно не могло себе вилизати в цьому місці. Після цього препарат всмоктується у верхній шар епідермісу і захищає собаку від бліх і кліщів на той період часу, який вказаний в інструкції.
3
Замість ампули можна купити своєму вихованцеві антипаразитарні нашийник. Він також може мати комплексний захист від бліх і кліщів.
4
Якщо ви живете в місцях, де немає ветеринарних аптек та зоомагазинів, то можна зайти в звичайну аптеку і купити воду чемериці. Нанесіть її на шерсть тварини, уникаючи попадання в очі і на слизові. Залиште на 7-10 хвилин, після чого прочешіть тварина густим гребінцем і ретельно промийте шерсть водою. Якщо в перший раз не вдалося знищити всіх паразитів, то обробку можна повторити через 24 години. Якщо відбулося вторинне зараження паразитами, то знову застосовувати воду чемериці рекомендується через сім днів.
5
Щоб остаточно позбутися від бліх, необхідно також опрацювати і житлове приміщення. Для цього промийте підлоги спеціальними засобами, які можна купити в ветаптеці або в магазині, де продаються дезінфектанти. Після цього обов'язково виперіть підстилку тварини в гарячій воді.
6
Покладіть під підстилку вашого вихованця гілочки полину або пижма - блохи не виносять запахів цих рослин.
Зверніть увагу
Якщо ваша собака страждає від алергії або має якісь серйозні захворювання, то перед обробкою від бліх бажано проконсультуватися з ветеринарним фахівцем.
Корисна порада
Якщо в будинку є інші тварини, то проводити обробку від бліх необхідно всім членам вусатого сімейства.