Як святкувати 1 рік дитині. анкета для гостей в день народження 1 годик.

Перший день народження дитини стає підсумком його досягнень за минулий рік. За цей час малюк навчився сидіти, стояти, обзавівся першими зубами і навчився робити перші кроки. Як правило, свято відзначають в колі друзів, родичів і знайомих. Але буває, що день народження проводять у колі власної родини. Як же відсвяткувати день народження дитини, щоб він запам'ятався на все життя?
Вам знадобиться
  • Картон, клей, фарби, вода, пензлик, блискітки, продукти, повітряні кулі, фотографії, ватман, сувеніри.
Інструкція
1
Почніть із запрошення гостей на свято. Ви можете виготовити їх самостійно з підручних засобів або скористатися послугами фірм, що спеціалізуються на проведенні дитячих свят. На запрошенні потрібно вказати час, місце проведення іменин, а також помістити фотографії малюка. Можете залучити до виготовлення запрошень дитини, яка на зворотному боці, за допомогою пальчикових фарб, може залишити відбитки своїх ручек.На запрошеннях можна викласти текст у віршованій формі. Їх прикрашають за допомогою блискіток і клею, стрічок, малюнками.
2
Подумайте, як ви будете оформляти приміщення, де планується проводити захід. Використовуйте повітряні кулі з різними малюнками, можете підібрати тематику з якого-небудь мультфільму або просто вибрати вироби різного кольору.
3
В оформленні часто використовуються плакати, які також можна виготовити за допомогою підручних засобів і фотографій малюка, крім того, такі плакати можна замовити в друкарні. На великому аркуші ватману розмістіть кілька фотографій із зображенням малюка, напишіть його досягнення за минулий рік, графік зростання і зміни ваги малюка. Залиште місце для того, щоб гості змогли написати побажання дитині на майбутнє.
4
Меню складайте в залежності від кількості запрошених і тривалості планованого дня народження. По-перше, орієнтуйтеся на те, скільки серед гостей буде дітей, а скільки дорослих. Необхідно заздалегідь з'ясувати смаки та уподобання. Деякі діти страждають алергією, тому, накриваючи на стіл, потрібно враховувати переваги кожного з них. Заздалегідь купіть дитячі пюре, соки та печиво.
5
Доросле меню розробляйте на свій розсуд. Можете організувати фуршет або повноцінний вечеря з набором закусок, салатів і гарячими стравами. Обов'язково приготуйте торт. Його можете спекти самостійно і прикрасити побажанню або замовити в кондитерській. Торт на перший день народження можна приготувати у формі рибки, поїзди, кораблика, альтанки з іграшками, і так далі. Можете не обмежувати свою фантазію.
6
Для малюка торт печеться окремо або робиться з дитячого печива. Прошаровують кремом із сиру або дитячого пюре. Головне, не забудьте поставити в середину такого іменинного пирога одну свічку, яку дитина може задути з вашою допомогою.
7
Для іменинника приготуйте відразу кілька гарних ошатних костюмів, щоб була можливість переодягнутися, якщо він забрудниться. Також приготуйте памперси і чисту воду для пиття. Зазвичай в цей час діти ще тільки вчаться справлятися з горщиком, у присутності гостей вони можуть розгубитися і не проситися в туалет.
8
Зустрічайте гостей разом з іменинником, подаруйте їм при вході ковпаки з яскравими малюнками або вручите кожному пам'ятний сюрприз. Малюки люблять подарунки, і їх гарний настрій з самого початку свята буде вам на руку.
9
Орієнтуйтеся на переваги гостей. Може хтось з них вміє грати на музичних інструментах, організуйте конкурси під музику, пограйте в фанти або заспівайте дитячі пісні в караоке. Так як у дітей багато енергії, запропонуйте їм різні рухливі ігри. Наприклад, хованки, імпровізований футбол, конструктор, перегляд мультфільмів і ляльковий театр. Приготуйте їм маленькі подарунки.
10
Щоб дитина не втомився, плануйте свято на післяобідній час, коли він вже поспав і тривалістю не більше трьох годин. Подякуйте гостям за те, що вони прийшли відзначити першу річницю життя вашого малюка!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z81gSixKwt4