Як поміняти кузов. Як поміняти скла на ниві.

Причини заміни кузова бувають різні, але при їх виникненні доводиться або міняти кузов, або міняти весь автомобіль (дивлячись, що дешевше) .Враховуючи, що кузов - номерна деталь, після заміни кузова для реєстрації в ГИБДД доводиться міняти і сам техпаспорт.Замена кузова - трудомістка операція, але доступна для самостійного виконання. Головне - всі деталі міняти в зборі, і заради миттєвого зручності не возитися з дрібницями.
Вам знадобиться
  • Новий кузов. Гараж з повним набором інструментів, обладнання і підйомником.
Інструкція
1
Ходовая.Заднюю ходову слід міняти в зборі. Відкріплюються задні амортизатори, від'єднуються гальмівні шланги від головного гальмівного циліндра, від'єднується ручне гальмо, відкручується задня балка. Задня частина автомобіля піднімається на висоту не менше 1 метра і задня підвіска викочується на колесах.Переднюю ходову теж потрібно знімати в зборі, без полуосей і рульових тяг. Кермові тяги від'єднуються від амортизатора, потім відкручуються самі амортизатори. Від'єднуються від кузова важелі і кроштейни. Коробка передач від'єднується від полуосей (на передньому приводі) .Рулевой механізм знімається разом з тягами.
2
Двігатель.Двігатель знімається разом з коробкою передач і кріпленням. Виймати з кузова простіше в напрямку вниз. Навісне обладнання двигуна краще не демонтувати і залишити на моторі.
3
Салон.В розбиранні салону труднощів немає. Рульову колонку краще зняти в першу чергу, а встановлювати в останню, інакше вона буде постійно заважати в роботі. Заздалегідь слід запастися ящиками і коробками - буде багато дрібних деталей. Щоб не заплутатися при зборці, деталі з лівого боку слід складати окремо від деталей з правого боку. Якщо вітрове скло має тріщини, краще придбати і встановити нове. Інакше, при монтажі скло трісне по всій довжині (або висоті). Якщо стеля встановлюється вперше, краще звернутися за допомогою до фахівця. Або запастися терпінням.
4
Проводка.В монтажі та демонтажі проводки немає ніяких складнощів навіть за відсутності знань в електротехніці. Набувається самоклеющийся цінник і при демонтажі всі роз'єми підписуються. Проводка демонтується в передостанню чергу.
5
Гальма, бензобак і паливні трубки знімаються в останню чергу, а встановлюються в першу. Це важливо!
Зверніть увагу
Нові кузова поставляються в вкритому консервантом вигляді. Змити консервант краще до установки кузова. Для цього дрібно нарізане господарське мило і пральний порошок розлучаються в низкооктановом бензині. Миється кузов і змивається водой.Антікоррозіонную обробку слід провести також до установки нового кузова.
Корисна порада
1. Перш ніж проміняти кузов, необхідно отримати погодження у інспектора реєстраційного відділення МРЕО.2. Після заміни кузова автомобіль представляється для перевірки його технічного стану на лінію діагностики. 3. Зі «свідченням про відповідність транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху» (виходить в діагностичному центрі), необхідно представити машину для звірки номерних агрегатів і складання акта огляду в ГИБДД.