Як поставити дискові гальма.

Зараз дискові гальма користуються великим попитом, як для іноземних машин, так і для наших автомобілів. Вперше такі гальмівні колодки стали випускатися серійно ще на моделі ВАЗ-2108, але з кожним роком все більше і більше стали з'являтися на вітчизняних моделях. Правда, досить часто, такі «диски» встановлюються на передні колеса, які вважаються найбільш завантаженими, а задні гальма обладнані звичайними барабанними. Зараз безліч компаній відмовляються від барабанного типу гальм, саме тому виникає проблема в тому, як поставити дискові гальма. За допомогою перевірених способів, ви зможете легко призвести їх установку без допомоги фахівців в автомобільному салоні.
Вам знадобиться
  • - дві нові піввісь і підшипники для них;
  • - 2 стопорних одноразових кільця;
  • - невеликий пакет з метизами для кріплення півосей до колеса;
  • - різьбовій герметик і кронштейни для надійного закріплення супорта.
Інструкція
1
Почати необхідно з того, що вийняти старі піввісь і зняти з них застарілі і вкриті іржею кільця і підшипники. Зазвичай таке кільце тримає зусилля на виривання в межах 3 тонн, отже, зірвати їх можна тільки під пресом. Саме тому, якщо у вас немає потужного преса, варто злегка надпілов кільце і потужним ударом зубила його розколоти.
2
Потім слід дістати підшипники, які також необхідно збити або розпиляти. Після цього процесу піввісь ретельно очищається від домішок за допомогою бензину чи солярки, причому особливо ретельно протираємо місце прямо біля обмежувача посадки самого підшипника.
3
Потім можна взяти новий підшипник, попередньо витерши його внутрішню поверхню від мастила, і встановлюємо в посадкове отвір на піввісь. Загалом, підшипники повинні сісти настільки щільно, щоб зазору між ним і спеціальним обмежувачем посадки не було.
4
Далі потрібно почистити завзяте кільце, попередньо нагрів його на конфорці. Відразу після нагрівання кільця, його необхідно рівно покласти на підшипник, і дати йому охолонути протягом 5-10 хвилин.
5
Після охолодження наполегливої кільця можна вже встановлювати зверху сам диск, і закріплювати його. Кріпимо його суппортом, причому він повинен ідеально встати точно в середині діска.Такім чином, поставити дискові гальма вам вдасться досить швидко і без зайвих витрат.
Щоб забезпечити собі безпеку під час їзди на гірському велосипеді , необхідно мати відмінну гальмівну систему, яка дозволить швидко зупинитися в екстрених ситуаціях. Якщо ви катаєтеся по крутих схилах і для вас дуже важливо різке гальмування, то найкраще встановити дискові гальма великого діаметра, а для тихої їзди підходять гальма найменшого діаметра. Встановити їх можна, звернувшись до майстра або ж самостійно.
Вам знадобиться
  • - хомути;
  • - фіксатор різьби;
  • - кусачки для гідролінії;
  • - шестигранник пятімілліметровий.
Інструкція
1
Зніміть свої старі гальма з велосипеда і очистіть їх від пилу і бруду. Викидати їх не варто, так як в дорозі може статися все що завгодно, і вони ще знадобляться вам в якості запасного варіанту.
2
Прикріпіть на кермо гальмівні ручки, перевірте, чи правильно ви їх поставили, а після цього відрегулюйте їх в потрібному вам положенні. При установці будьте уважні і не поставте праву рукоятку замість лівої або навпаки.
3
Встановіть на раму каліпери. Деякі моделі калипера вимагають додаткову установку на них адаптера, який закріплюється спеціальними болтами. Переконайтеся в тому, що на всіх болтах є фіксатор різьби. Про його наявність ви можете дізнатися за нанесеною клейкою субстанції яскравого кольору. У разі якщо фіксатор відсутній, обов'язково нанесіть його.
4
Поставте на втулки гальмівні диски і акуратно прикріпіть їх за допомогою болтів, наявних в комплекті. Будьте уважні, на деяких кріпильних болтах можуть бути екзотичні головки, які доставляють незручності при установці. В такому випадку одразу ж поміняйте їх на інші болти, які підходять під шестигранник. Це полегшить вам процес встановлення дисків і подальше їх використання.
5
Закріпіть гідролінію на рамі скориставшись хомутом. На цьому етапі роботи будьте дуже уважні й акуратні. Якщо на вашій рамі є спеціальні напрямні для гідролінії, то вам буде досить просто її вставити в потрібні виїмки і затиснути. Дуже часто на рамах зустрічаються фіксатори, в які гідролінія повинна укручуватися. Тут вже не поспішайте і намагайтеся нічого не перекрутити, інакше вийшов результат вас засмутить при першій же поїздці.
Корисна порада
Перш ніж відправлятися в поїздку, перевірте всю встановлену систему в дії для виявлення можливих недоліків. Перед тим як закріплювати гідролінію, спробуйте різні способи її прокладки. Цим самим ви зможете підібрати для себе найзручніший і витончений варіант.