Як створити інтернет-проект.

Сьогодні все більше обертів стало набирати напрямок інтернет-бізнесу . Не секрет, що ця ніша вже зайняла своє місце в історії та економіці своєї країни. З розвитком кіберпростору росте попит на нові послуги та сервіси.
Інструкція
1
Як і в будь-якому іншому бізнесі, на перших кроках тут потрібно найголовніше - ідея. На даний момент коло необмежений. Новинний портал, магазин, розважальний ресурс - це "основа".
2
Другим кроком потрібно вибрати метод реалізації. Їх декілька: - покупка готового порталу; - замовлення і покупка нового ресурсу на всіляких біржах праці (оплата проводиться за роботу веб-розробників); - самостійне будівництво свого проекту.
3
З першим методом все зрозуміло. Вибравши напрямок, залишається тільки трохи пошукати. Пошукові системи на даний момент рясніють всілякими пропозиціями з продажу сайтів. Вистачить лише ввести те, що цікавить. Пошуковик зробить всю складну роботу.
4
Другий метод трохи складніше. На біржах праці, які аналогічно можна знайти в пошуковиках, слід залишити оголошення. У ньому докладно опишіть суть проблеми, так зване «ТЗ» - технічне завдання. Вкажіть ціну, яку ви порахуєте прийнятною.
5
Низька ціна приверне недосвідчених фрілансерів. Вибирати слід веб-розробників з високим рейтингом на сайті. Всі запитання краще ставити безпосередньо фахівцю.
6
Третій метод підійде досвідченим програмістам або веб-студії. Інтернет пропонує автоматичні "будівельники" сайтів. Але з їх допомогою домогтися результатів дуже складно.
Корисна порада
Коли тематика відома, потрібно визначитися з доменом і хостингом. Доменне ім'я - це назва вашого сайту в форматі «www.site.ru». Для того щоб вибрати його, введіть в пошуковій системі «купити доменне ім'я». Зі списку варіантів перейдіть за першим посиланнях - це будуть сайти з продажу доменів. Зазвичай в зоні «.ru» вартість не перевищує 300 рублів на рік. Хостинг - це сервер, на якому зберігатиметься ваш сайт і вся ваша інформація. Вартість такого сервісу зазвичай від 100 до 2000 рублів на місяць. Залежить від функціональності.