Як збільшити оперативну пам'ять в ПК.

Колись давно Білл Гейтс сказав, що 640 кілобайт повинно вистачати всім, але на жаль, ці часи вже канули в лету. Тепер в ходу інший вираз: «Пам'яті багато не буває». Тому і питання збільшення оперативної пам'яті в ПК залишається відкритим.
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно дізнатися, скільки у вас пам'яті і визначитися з тим, скільки ви хочете додати. Кількість пам'яті можна подивитися, натиснувши правою кнопкою миші на значок «Мій комп'ютер» в Windows і вибравши рядок «Властивості». Там буде вказано розмір оперативної пам'яті. Також можна побачити її розмір при включенні комп'ютера, коли йде її підрахунок.
2
Тепер потрібно дізнатися, який тип оперативної пам'яті вам потрібен. Це можна дізнатися, зазирнувши в інструкцію до материнської плати. Якщо інструкції з якої-небудь причини немає, можна скачати і встановити яку-небудь програму діагностики типу Si Soft Sandra, Aida або Everest, а можна поступити простіше.
3
Вимкніть комп'ютер і відключіть живлення. Відкрийте кришку системного блоку і знайдіть на материнській платі планки пам'яті (подібні модулі зображені на фотографії). Заодно подивіться, скільки у вас залишилося вільних слотів під пам'ять . Тепер акуратно витягніть планку пам'яті з слота. Для того щоб це зробити, необхідно розвести в сторони пластмасові затискачі по краях планки. Після цього потрібно взяти її з двох кінців і потягнути на себе. Якщо затискачі відійшли на достатню відстань, модуль легко вийде; якщо ні, спробуйте розсунути затискачі ширше.
4
Тепер потрібно сходити в найближчий комп'ютерний магазин і показати пам'ять продавцю. Він визначить її тип і запропонує вам таку ж. Сучасну пам'ять рекомендується встановлювати в комп'ютер попарно, тобто якщо вам потрібен ще гігабайт, то беріть два модуля по 512 Мб, якщо 2 Гб, то два модулі по 1 Гб (при наявності вільних слотів, зрозуміло) і т.д. Якщо вільних слотів немає взагалі, а пам'ять потрібна, то модулі пам'яті буде потрібно замінити великими за обсягом.
5
Інший параметр пам'яті - це її частота. Бажано, щоб частоти пам'яті збігалися - це позбавить вас від різних проблем, які можуть виникнути. Якщо ж частоти різні, вся пам'ять буде працювати на частоті самого повільного модуля, тому іноді має сенс просто позбутися старих, невеликих за обсягом і повільних планок пам'яті і замінити їх на більш швидкі.
6
Після покупки потрібно поставити пам'ять назад в комп'ютер. Робиться це в зворотній послідовності. Спочатку планка вставляється в слот (Не переплутайте і не поставте її іншою стороною - на контактній площадці модуля мається розріз, який повинен збігатися з виступом на слоті), а потім защелкивается з обох сторін засувками.
7
Тепер збирайте комп'ютер і включайте. Нова пам'ять визначиться автоматично і якщо ви все зробили по інструкції, то її обсяг збільшиться.
Зверніть увагу
Пам'ять боїться статичної електрики, тому намагайтеся без особливої потреби не торкатися руками контактів.