Як визначити розмір дитячого одягу. Як навчитися правильно визначати розмір одягу для дитини.

Досить часто, здійснюючи покупки для дитини, молоді недосвідчені батьки перебувають в подиві. Чому футболка такого ж розміру як інші виявилася велика або навпаки трохи затісною? Як правильно визначити, який розмір одягу відповідає вашій дитині?
Інструкція
1
Врахуйте, що багато країн - виробники одягу за основу визначення розміру беруть різні параметри. Так, наприклад, у Туреччині і Таїланді розмір визначають за допомогою росту, ваги і віку. А в Росії цими показниками служать зростання, обхват грудей, талії і стегон, довжина руки до зап'ястя і довжина бічного шва.
2
Якщо ви робите покупку у відсутності дитини і не можете зробити примірку, підготуйтеся заздалегідь до походу в магазин. Зніміть мірки з вашої дитини. Заміряйте зріст, вага, обхват грудей, талії і стегон і природно, довжину руки.
3
Вибравши відповідну модель, не поспішайте зробити покупку. На кожному примірнику повинна знаходитися бирка із зазначенням розміру та відповідних параметрів. Уважно прочитайте її і зупиніть остаточний вибір на тій речі, у якої збігається найбільшу кількість параметрів з параметрами вашої дитини. Трапляється, що речі західних виробників забезпечені бирками, в яких всі вимірювання вказані не в сантиметрах, а в дюймах. Тому попередньо перерахуйте заміри, грунтуючись на тому, що 1 дюйм дорівнює приблизно 2,5 см. Якщо важко зробити це самі, попросіть продавця. Він зобов'язаний вам допомогти.
4
Розмір одягу для малюка визначити досить легко. Зверніть увагу на вказівку віку, зросту і ваги. Запам'ятайте, що таким чином підбирають одяг для дітей не старше 4 років. Фігури маленьких дітей незначно відрізняються один від одного. Тому й існує такий полегшений варіант. Як тільки ваша дитина стала дорослішою, його постать знаходить індивідуальність, і визначення розміру зажадає більш серйозного підходу.
5
Зверніть увагу на те, що існує міжнародний стандарт, в якому розмір вказується за допомогою букв латинського алфавіту. Просто запам'ятайте, який європейський розмір дитячого одягу відповідає російському стандарту. Цим ви полегшите для себе процедуру підбору розміру дитячої одежди.Размер XXS відповідає російському 28, при зростанні 110 см.XS - 30, зріст 116 см.S - 32, зріст 122 см.M - 34, зріст 128 см.L - 38, зростання 140 см.