Як запустити віддалений робочий стіл.

Віддалений робочий стіл дозволяє підключитися до домашнього або робочого комп'ютера з будь-якого місця за допомогою іншого комп'ютера і мережі інтернет або локальної мережі. Після підключення для вас будуть доступні всі функції підключеного комп'ютера, як якщо б ви перебували за ним.
Інструкція
1
Для підключення до віддаленого робочого столу можна використовувати як окремі програми, так і вбудовані засоби Windows. Розглянемо підключення на прикладі стандартної програми, яка за замовчуванням встановлюється разом з операційною системою. В першу чергу необхідно дозволити віддалене підключення на тому комп'ютері, який ви плануєте використовувати віддалено. Переконайтеся в тому, що ви зайшли в систему як Адміністратор. Клікніть правою кнопкою мишки на іконці «Мій Комп'ютер» на робочому столі і виберіть меню «Властивості». У «Свойствах системи» виберіть закладку «Віддалене використання». Увімкніть опцію «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера».
2
Для включення віддаленого доступу до вашого комп'ютера ви повинні складатися в групі «Адміністраторів» або в «Групі користувачів віддаленого робочого стола». Для того щоб додати користувача в «Групу користувачів віддаленого робочого стола», вам необхідно увійти в систему як «Адміністратор». Потім клікніть правою кнопкою на іконці «Мій Комп'ютер» на робочому столі і виберіть меню «Властивості». У «Свойствах системи» виберіть закладку «Віддалене використання». Натисніть кнопку «Вибрати віддалених користувачів». У вікні виберіть «Додати». У вікні для вводу імені вибираються введіть ім'я користувача, якого ви хочете додати або ж натисніть кнопку «Додатково», а потім «Пошук». Так ви знайдете всіх користувачів, які присутні у вашій системі. Також ви можете змінити місце пошуку і зробити пошук користувачів в мережі. Після додавання користувачів натисніть кнопку «Oк».
3
Якщо ви плануєте підключатися віддалено до облікового запису "Адміністратора», необхідно встановити на неї пароль. Пройдіть за адресою: «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель управління» -> «Облікові записи користувачів». Виберіть обліковий запис адміністратора комп'ютера і натисніть «Створення пароля облікового запису". Введіть код в двох полях, натисніть «Застосувати». Введений пароль запам'ятайте або запишіть.
4
Після необхідних налаштувань ви можете підключитися до віддаленого комп'ютера. Запустіть «Пуск» -> «Програми» -> «Стандартні» -> «Зв'язок» -> «Підключення до віддаленого робочого столу». У вікні віддаленого підключення в рядку «Комп'ютер» введіть ім'я або IP комп'ютера, до якого ви можете віддалено підключитися. Натисніть «Підключити» У вікні привітання Windows введіть ваше ім'я користувача, пароль і домен, якщо це необхідно. Натисніть «Ок».
Зверніть увагу
Клієнти віддалених сервісів використовують TCP port 3389 для зв'язку з віддаленим комп'ютером, тому переконайтеся в тому, що цей порт не блокується вашим файерволлом.Удаленний робочий стіл не доступний в Windows XP Home Edition.